zkat
05.01.08, 10:26
Zlozylam pozew o rozwod bez orzekania o winie. Jestesmy rok po slubie, nie
mamy dzieci ani zadnego wspolnego majtku do podzialu. Mam pytanie czy w takim
przypadku moj maz moze robic mi jakies trudnosci? Moze na przyklad nie zgodzic
sie na rozwod albo nie stawic na sprawe? Jesli tak bedzie to co powinnam
zrobic dalej?