IP: *.in-addr.btopenworld.com 25.09.03, 19:52
w grudniu jade do tajlandii chcialbym takze pojkechac na tydien do kambodzy
poszukuje info wizy przejscia graniczne ceny itd .dzieki z gory
Obserwuj wątek
    • Gość: qetzalco Re: kambodza IP: 62.233.165.* 25.09.03, 20:08
      wize do kambodzy zalatwisz sobie w Bangkoku w ich ambasadzie, czeka sie jeden
      lub dwa dni ale daja bez problemu. Potem musisz sie zdecydowac czy poleciec
      samolotem czy pojechac autobusem. samolot ok.150$ do Phnom Pehn lub Siem Rep
      (Angkor Wat) Autobus wiele tanszy ok 20 $ do granicy tajskiej a potem na wlasna
      reke trzbe szukac transportu do Siem Rep.Mozna za10-20 $ na truck'u z innymi
      tam podruzujacymi (glownie west'y) lub sam wynajmujesz jeepa za ok 100-150 $.
      Baw sie dobrze

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka