Gość: krzysiek IP: *.in-addr.btopenworld.com 25.09.03, 19:52 w grudniu jade do tajlandii chcialbym takze pojkechac na tydien do kambodzy poszukuje info wizy przejscia graniczne ceny itd .dzieki z gory Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: qetzalco Re: kambodza IP: 62.233.165.* 25.09.03, 20:08 wize do kambodzy zalatwisz sobie w Bangkoku w ich ambasadzie, czeka sie jeden lub dwa dni ale daja bez problemu. Potem musisz sie zdecydowac czy poleciec samolotem czy pojechac autobusem. samolot ok.150$ do Phnom Pehn lub Siem Rep (Angkor Wat) Autobus wiele tanszy ok 20 $ do granicy tajskiej a potem na wlasna reke trzbe szukac transportu do Siem Rep.Mozna za10-20 $ na truck'u z innymi tam podruzujacymi (glownie west'y) lub sam wynajmujesz jeepa za ok 100-150 $. Baw sie dobrze Odpowiedz Link Zgłoś