Dodaj do ulubionych

pażdziernik Chile

23.06.09, 11:18
Mam pytanie do bywalców,czy pażdziernik i listopad to dobry okres na
wyjazd do Peru ,Chile,Wyspa Wielkanocna.Głównie proszę o rady w
sprawach pogodowych.Zaznaczam, że nie wybieram się w wysokie góry.
Obserwuj wątek
    • starypierdola Pazdziernik i listopad ... 24.06.09, 06:26
      ... sa duzo lepsze niz sierpien i wrzesien:)
      Ale mowisz o tysiacach kilomerrow (Peru, polnoc-Chile, poludnie) wiec zalezy. I
      zakladajac ze nie planujesz wyjazdu to takiego np. Puerto Williams czy na
      Antarktyde (chilijska!)

      Jedno jest pewne, gdzie bys nie byl woda w oceanie zimniejsza niz w Baltyku i
      plywac sie tez za bardzo nie, nawet jak bys wykazal duzo samozaparcia) da bo
      wszedzie sa silne prady ...

      Meteorolog SP

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka