trango5 23.06.09, 11:18 Mam pytanie do bywalców,czy pażdziernik i listopad to dobry okres na wyjazd do Peru ,Chile,Wyspa Wielkanocna.Głównie proszę o rady w sprawach pogodowych.Zaznaczam, że nie wybieram się w wysokie góry. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
starypierdola Pazdziernik i listopad ... 24.06.09, 06:26 ... sa duzo lepsze niz sierpien i wrzesien:) Ale mowisz o tysiacach kilomerrow (Peru, polnoc-Chile, poludnie) wiec zalezy. I zakladajac ze nie planujesz wyjazdu to takiego np. Puerto Williams czy na Antarktyde (chilijska!) Jedno jest pewne, gdzie bys nie byl woda w oceanie zimniejsza niz w Baltyku i plywac sie tez za bardzo nie, nawet jak bys wykazal duzo samozaparcia) da bo wszedzie sa silne prady ... Meteorolog SP Odpowiedz Link Zgłoś