Dodaj do ulubionych

pobierowo ,

IP: *.demon.nl 12.03.06, 20:08
elpiero domki w pobierowie?ktos byl?jakie sa te domki ,zejscie na plaze i czy
troche spokojna plaza ?bede wdzieczna za odpowiedz.
Obserwuj wątek
    • Gość: Turysta Re: pobierowo , IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.03.06, 23:27
      Byłem, brzeg klifowy, aby zejść na plażę trzba pokonać wysokość około 40 metrów
      po stromych schodach aby znaleźć się w końcu na wąskiej , szarej, przykro
      pachnacej ( wody gruntowe spływajace ze skarpy ) plaży. Woda Bałtyku jest tu
      wiecznie zimna ze wzgledu na głębokość ( dużą ) tuz przy brzegu i ciągłą wymiane
      wód przez prądy.
      A już 10 km na zachód od Pobierowa prawdziwa idylla, plaza szeroka, brzeg niski
      1,5 wysoko, woda płytka, ciepła, czysta. Polecam wszystkie miejscowości od
      Dziwnówka na zachód.
      • Gość: do turysty Re: pobierowo , IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.03.06, 00:56
        Czy Tobie Turysto (raczej niby Turysto) kiesko sprzedaja się kwatery w
        Dziwnówku? Owszem Dziwnówek ma ładną plażę, ale cały ten pas od Dziwnowa przez
        Łukęcin, Pobierowo, Rewal aż do Pogorzelicy to bardzo ładne, szerokie plaże.
        Brzeg klifowy i owszem ale jakie 40 m!!! Cos z orientacja w przestrzeni na
        bakier??? Przykro pachnąca? Bzdura. Zimna tak samo jak w Dziwnówku!!! Pisze to,
        poniewaz od dziecka jeżdzę w te rejony (będzie jakieś 30 lat)i uraziło mnie to
        co ten fikcyjny turysta wypisuje. Skup sie lepiej na poprawianiu warunków w
        swoich kwaterach to i klienci się znajdą. Pewnie naposałeś te bzdury i teraz
        czekasz na pytania typu "czy znasz może jakąś fajną kwaterę w Dziwnówku?".
        Szybka odpowiedz o swoim niby ulubionym miejscu i klient napędzony. Brrrr....
      • Gość: Ulka Re: pobierowo , IP: 80.51.236.* 14.03.06, 14:10
        Jeźdże tam od kilku lat i naprawdę Pobierowo jest piekne. Piekna plaża, kazdy
        może znaleść coś dla siebie: małe centrum gdzie można upuścić grosza i sie
        zabawić i zjeść ale i tak jak my lubimy spokój i grilowanie we własnym gronie.
        Polecam okolice poryferyjne nie w samym centrum przy Grunwaldzkiej
        Naprawdę jest pieknie, spokojnie i każdy znajdzie tam coś dla siebie.Okolica
        piekna.
    • Gość: Malgotka Re: pobierowo , IP: *.vline.pl / *.89.rev.vline.pl 13.03.06, 14:53
      Ja bylam w Pobierowie 2 razy i nie pamietam zeby tam trzeba bylo jakos po
      schodach duzo schodzic... Bylismy z dzieckiem w wozku i do samej plazy glownym
      zejsciem prowadzilismy wozek, nie bylo schodow! A zejscia boczne byc moze sa
      troche wyzej (nie pamietam) ale jesli nawet to bedzie to pare schodow moze...
      Turyscie moze pomylilo sie z Jastrzebia Gora - tam moze byc ok 40 m do zejscia,
      a w Pobierowie jest plasko - jak w wiekszosci miejscowosci nad morzem. Plasko -
      mam na mysli ze klify jesli sa to nie wieksze niz w innych miejscowosciach.
      A plaza bardzo szeroka, mnie sie podobala.
      pozdrawiam
    • Gość: Hilsia Ludzie, nie dyskutujcie z turysta! IP: *.vline.pl / *.89.rev.vline.pl 19.03.06, 09:20
      Wero, Malgotko, najdzcie sobie kogos na poziomie do dyskusji, po co wdajecie
      sie w dyskusje z tym szczeniakiem? To jest jakis czlowieczek o bardzo malym
      rozumku a bardzo wielkich ambicjach! Widzialam na innych watkach on rowniez
      zachowuje sie po chamsku i atakuje ludzi falszywymi informacjami, zmienia nicki
      zeby wygladalo na to ze ma poparcie na forum. Widac ze oprocz swojego dziwnowka
      nic nie widzial i niewiele wie. Dlatego ja z nim w dyskusje nie zamierzam
      wchodzic, niech sobie pogada, nie zwracajcie na niego uwagi, osoby tego pokroju
      musza sie wygadac i niech sie im wydaje ze ostatnie slowo jest ich.
      Moja rada - nie reagujcie na jego posty, a najlepiej wcale ich nie czytajcie.
      Pozdrawiam

PS a tak na temat, Nie obawiaj sie zejsc w Pobierowie, jak ktos nie chce
      chodzic po schodach to nie musi, zejscia sa spoko, jest ich kilka i kazdy cos
      dla siebie znajdzie. A plaza jedna z ladniejszych nad Baltykiem moim zdaniem,
      piaszczysta, szeroka a dzieki temu ze jest tam kilka zejsc nie ma strasznego
      tloku. Zycze milego wypoczynku!
      • Gość: Zez Re: Ludzie, nie dyskutujcie z turysta! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.03.06, 14:40
        Zadałem sobie trudu, i przebrnąłem przez wypowiedzi wszystkich dyskutantów.
        Jedno co rzuca się w oczy to szalony upór w bronieniu z gruntu fałszywej tezy (
        o jakoby płaskich brzegach w Pobierowie, gdzie są przecież klify ) przez tzw.
        Malgotkę (i inne jakoby osoby a bedące również jej wypowiedziami ).
        Osoba ta w obronie fałszu posuwa się do konfabulacji, obrzucania kalumniemi
        swoich adwersarzy co jest niegodne i nieprzyzwoite w takim miejscu jak to.
        Proponuję kilka zejść i wejść po klifie w Pobierowie a może ci przejdzie ... i
        wreszcie przyznasz rację wiekszości którzy tu się wypowiedzieli, ze Pobierowo i
        klif to nierozerwalna para. Ktos wypowiadał się, że na zachód od Pobierowa sa
        ładne plaż, przyznaje mu rację, byłem w Łukęcinie, Dziwnowku, Dziwnowie i
        rzeczywiście warto te miejsca zobaczyć. A co do tłoku, to jego właśnie można
        spodziewać się na wąskiej plaży ( 1/3 szerokości plaż we wspomnianych wcześniej
        miejscowościach )w sytuacji gdy stałych mieszkańców i turystów w sezonie jest tu
        wielkorotnie wiecej niz w zacisznym Łukęcinie czy wspomnianym Dziwnówku. Komfort
        wypoczynku na plaży w tych miejscowosciach a Pobierowie nie ma po prostu
        porównania. To trzeba zobaczyć, porównać a wybór będzie oczywisty - to chyba
        powoduje te zaciekłość we wciskaniu "kitu" przez tzw. malgotkę. Widać, że osoba
        ta nigdy nie widziała innej plaży albo .... powinna zasiegnąć .....dobrego .....
        • Gość: Malgotka Re: Malgotka doznała cudownego rozmnożenia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.03.06, 14:53
          Witam wszystkich!
          Ostatnio naszla mnie taka mysl... Otoz skad bierze sie we wspolczesnym
          swiecie ta nierownosc kobiet i mezczyzn w takim kraju jak Polska (czyli
          niemuzulmanskim, a swieckim)? Skad ta roznica w traktowaniu, postrzeganiu i
          ocenianiu?
          Czy to ni są powielane błędy w wychowaniu dzieci? Dlaczego np. jak dziewczyna
          wroci do domu poznym wieczorem to wszyscy kreca nosem, ze zle sie prowadzi, a
          moze i latwa jest albo inne glupoty...
          Pamietam ze swojego dziecinstwa ze moja babcia niestety bardzo zarliwie
          umacniala te stereotypy mezczyzny pana i wladcy i kobiety krzątajacej sie
          przy nim sluzacej. Oczywiscie trenowala to na wnukach, ma ich kilkoro wiec
          miala na kim. Ja jako 9-letnia dziewczynka bylam zaganiana do prania,
          zmywania itp a moj brat wowczas 12-letni mogl robic co chcial. Jeszcze
          chciala zebym jego skarpetki prala! Oczywiscie na szczescie glupia nie bylam
          i nie dalam sie sprowadzic do roli sluzki ale jakie ja boje przez to z nia
          prowadzilam! Chyba nigdy jej przez to nie polubie, za to rozpieszczanie
          chlopcow i krytykowanie dziewczynek.
        • Gość: Maalgotka Re: Malgotka doznała cudownego rozmnożenia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.03.06, 15:32

"Według mnie weekend powinien sie składać z trzech dni. Ten pomiędzy niech sie
          nazywa Piobota i chciałabym go spędzić w totalnym nieróbstwie. Nic, nul, żadnych
          zakupów, sprzątań czy wizyt kominkowych. Chcę leżeć, czytać książki, oglądać
          zaległe filmy i ewentualnie nieco się poseksić ;-)
          Dopiero po takim dniu mogę ruszyć tyłek do mniejszych i większych obowiązków.

Aha, co to ja chciałam?
          Statystyki sie wycwaniły i chcą 48 zł za 365 dni kablowania ile dusz siedzi na
          stronce.
          To ja wysiadam. Ja nie muszę.
          Jakby było o połowę mniej to jeszcze, a tak wyszedł ze mnie sknerus McKwacz co
          to cukier z moczu odciąga i się wypisał.
          Reffresze psują mi szablon, więc też do kosza.
          Ciuchy za ciasne, to do Peceka.
          Nie pasi to won.
          Robię sie zasadnicza na starość ;-)

Ps. Czy ten śnieg to już pójdzie do psiej dupy? Bo miałam zacząć dietę i brakuje
          mi mobilizacji."
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka