Gość: lucy IP: *.telpol.net.pl 24.03.07, 20:52 proszę o opinie na temat Promyka. Wybieram się z dzieckiem w sierpniu...i bardzo proszę o opinie osób, które tam wypoczywały. Wszystkie za...i przeciw :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj