Dodaj do ulubionych

Promyk - Białogóra

IP: *.telpol.net.pl 24.03.07, 20:52
proszę o opinie na temat Promyka. Wybieram się z dzieckiem w sierpniu...i
bardzo proszę o opinie osób, które tam wypoczywały. Wszystkie za...i przeciw :)
Obserwuj wątek
    • Gość: lucy Re: Promyk - Białogóra IP: *.telpol.net.pl 25.04.07, 20:06
      up:))))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka