Gość: inka
IP: 80.54.173.*
29.07.07, 17:48
Niepolecam kwatery we Władysławowie ul.Żródlana 27, wynajmuje starsze
małżeństwo,które niepamięta uzgadnianej przez tel.ceny ani czasu
pobytu.Kwatera w której byłam była zawilgocona w szafie śmierdziało,cukier
który miałam na stole po dwóch dniach był mokry,miały być szklanki dla 6os.,a
było cztery i do tego brudne,czjnik też pani w nerwach przyniosła
brudny.Gdyby nie ten smród i skleroza tych państwa kwatera byłaby okey.