Gość: miki IP: *.zamek.net.pl 24.03.09, 19:06 beznadziejna szkoła jazdy. Niepolecam nikomu Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kA Re: Dora & Potr IP: *.ghnet.pl 25.03.09, 10:54 Kolejna ekspercka opinia... Ludzie nie piszcie takich postów! Jak chcecie ponarzekać to chociaż konkretnie. A przede wszystkim narzekajcie do właścicieli ośrodków - to im zależy na dobrej marce, jako pierwsi powinni wiedzieć o problemach i móc zareagować. Poza tym jest już długi wątek na ten temat. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: konkurencja Re: Dora & Potr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.09, 04:26 jak widac konkurencja nie spi :) kazda nauka jazdy musi dostac negatywa :) wlasciciele innych nauk jazdy wzajemnie sie oczerniaja. a to na ole, na lukasza, na marka... kacper daje rade! zastanawiajace jest to ze mysla ze jak napisza bzdury o dowolnej nauce jazdy to ta upadnie lub bedzie musiala sie zamknac bo ktos ja oczerni z innej nauki jazdy na forum... zalosne Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dziwna sprawa??? Re: Dora & Potr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.09, 22:37 Dziwna sprawa na stronie internetowej Dory&Piotr jest napisane,że mogą sie poszczycić tym, iż szkolą już od 1990 roku. forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=264&w=57205911&a=57297723 w tym linku jej właściciel wyraźnie pisze, że szkoła istnieje od 2006 roku. Czyżby ktoś mijał sie z prawdą??? Mam nadzieje, że w innych sprawach (np.odnośnie szkolenia wszystko się zgadza) forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=264&w=57205911&a=57205911 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kA Re: Dora & Potr IP: *.ghnet.pl 04.04.09, 09:59 Widzisz, tylko że ja właśnie u Kacpra robiłam prawko (całkiem niedawno nawet) i nie wierzę, że stamtąd mogą wychodzić takie opinie. Z reszta to od mojego pytania zaczął się najazd na tą szkołę więc czuję się w jakimś stopniu zobowiązana jej bronić, szczególnie, że z kursu byłam b. zadowolona. Szukając ośrodka dla siebie znalazłam ponad 20 szkół jazdy w naszym mieście. Wystarczy jeden idiota, który chce zdyskredytować wszystkich, żeby była taka sytuacja, jaka jest teraz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gosc Re: Dora & Potr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.09, 07:17 Kto i po co rozwija na tym forum wątki o szkołach jadzy. Niewiem czy zauważyliście ale niema tu szkoły której by nie obsmarowano. To jest net i nawet sąsiad może was objechać równo po złości lub kursant któremu coś nie poszło po jego myśli albo kursantka której podobał się instruktor ale się nią nie zainteresował. Przecież jak czytam niektóre posty to mam wrażenie że piszą je uczniowie gimnazjum. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kamil Re: Dora & Potr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.09, 18:30 Odradzam!!!Większość jazd po Sosnowcu, Czeladzi zamiast w Dąbrowie gdzie jest egzamin. Zero jakich kol wiek tras pomagających zdać egzamin tylko bez efektywna jazda i podwożenie innych osób. Odpowiedz Link Zgłoś