Dodaj do ulubionych

Dora & Potr

IP: *.zamek.net.pl 24.03.09, 19:06
beznadziejna szkoła jazdy. Niepolecam nikomu
Obserwuj wątek
    • Gość: kA Re: Dora & Potr IP: *.ghnet.pl 25.03.09, 10:54
      Kolejna ekspercka opinia... Ludzie nie piszcie takich postów! Jak chcecie
      ponarzekać to chociaż konkretnie. A przede wszystkim narzekajcie do właścicieli
      ośrodków - to im zależy na dobrej marce, jako pierwsi powinni wiedzieć o
      problemach i móc zareagować.

      Poza tym jest już długi wątek na ten temat.
    • Gość: konkurencja Re: Dora & Potr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.09, 04:26
      jak widac konkurencja nie spi :)
      kazda nauka jazdy musi dostac negatywa :)
      wlasciciele innych nauk jazdy wzajemnie sie oczerniaja. a to na ole, na lukasza,
      na marka...
      kacper daje rade!
      zastanawiajace jest to ze mysla ze jak napisza bzdury o dowolnej nauce jazdy to
      ta upadnie lub bedzie musiala sie zamknac bo ktos ja oczerni z innej nauki jazdy
      na forum... zalosne
      • Gość: Dziwna sprawa??? Re: Dora & Potr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.09, 22:37
        Dziwna sprawa na stronie internetowej Dory&Piotr jest napisane,że mogą sie
        poszczycić tym, iż szkolą już od 1990 roku.
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=264&w=57205911&a=57297723
        w tym linku jej właściciel wyraźnie pisze, że szkoła istnieje od 2006 roku.
        Czyżby ktoś mijał sie z prawdą???
        Mam nadzieje, że w innych sprawach (np.odnośnie szkolenia wszystko się zgadza)
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=264&w=57205911&a=57205911
      • Gość: kA Re: Dora & Potr IP: *.ghnet.pl 04.04.09, 09:59
        Widzisz, tylko że ja właśnie u Kacpra robiłam prawko (całkiem niedawno nawet) i
        nie wierzę, że stamtąd mogą wychodzić takie opinie. Z reszta to od mojego
        pytania zaczął się najazd na tą szkołę więc czuję się w jakimś stopniu
        zobowiązana jej bronić, szczególnie, że z kursu byłam b. zadowolona.

        Szukając ośrodka dla siebie znalazłam ponad 20 szkół jazdy w naszym mieście.
        Wystarczy jeden idiota, który chce zdyskredytować wszystkich, żeby była taka
        sytuacja, jaka jest teraz.

        • Gość: Gosc Re: Dora & Potr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.09, 07:17
          Kto i po co rozwija na tym forum wątki o szkołach jadzy. Niewiem czy
          zauważyliście ale niema tu szkoły której by nie obsmarowano. To jest
          net i nawet sąsiad może was objechać równo po złości lub kursant
          któremu coś nie poszło po jego myśli albo kursantka której podobał
          się instruktor ale się nią nie zainteresował. Przecież jak czytam
          niektóre posty to mam wrażenie że piszą je uczniowie gimnazjum.
        • Gość: Kamil Re: Dora & Potr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.09, 18:30
          Odradzam!!!Większość jazd po Sosnowcu, Czeladzi zamiast w Dąbrowie gdzie jest
          egzamin. Zero jakich kol wiek tras pomagających zdać egzamin tylko bez efektywna
          jazda i podwożenie innych osób.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka