espana1 16.11.04, 21:38 wiem, ze bylo juz na tym forum kilka razy to pytanie ale-prosze napiszcie jak, kiedy i po ile stosowac wiesiolek bede w tym cyklu testowac testami ewy a dzis moj 4 dc i konczy sie wstretnaaa @ dziekuje z gory za odpowiedz Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
urbanchaos Re: wiesiolek 16.11.04, 21:45 Wiesiołek brać od 1 dc. do owulacji i odstawić ja brałam w kaspsułkach po jednej góra dwie dziennie Odpowiedz Link
espana1 Re: wiesiolek 16.11.04, 21:50 kurczeeeee czyli jak wezme od jutra rano /5dc/ to juz za pozno??(( czy wiesiolek moze zaszkodzic? czy moze miec jakis wplyw na testowanie sorry za infantylne pytania, ale ...same wiecie jak mi zalezy Odpowiedz Link
emka1974 Re: wiesiolek 16.11.04, 22:15 Czy nie za późno - nie wiem. Nie zaszkodzi na pewno. Nie ma wpływu na testowanie. Ja biorę od 1dc do owu, 2 tabletki rano i 2 wieczorem (konsultowane z lekarzem) Odpowiedz Link
paula08 Re: wiesiolek 17.11.04, 08:01 Mozesz spokojnie zaczac od piatego dnia cyklu, niektore dziewczyny celowo czekaja na koniec @... Ja biore 2 razy dziennie po 2 tabletki, i widze efekty juz w pierwszym m-cu stosowania Oczywiscie przyjmowac tylko do owu, potem przerwa Odpowiedz Link
nika782 Re: wiesiolek 17.11.04, 08:22 Droga Espanko W moim przypadku ja biore wiesiołek nawet do 5 razy dziennie po dwie tabl,i jest ok śluz jest super.U mnie jest teraz 4dc,polecam abys brała FOLICOL-ok 17zł, to podobne do folika ale leprze bo jest jeszcze omega3. A wiesiołek mozesz zaczac stosowac i teraz ale ostatnia tab przyjmij 14dc gdyz wiesiołek powoduje skurcze -pozdrawiam Odpowiedz Link