16.11.04, 21:38
wiem, ze bylo juz na tym forum kilka razy to pytanie
ale-prosze napiszcie
jak, kiedy i po ile stosowac wiesiolek
bede w tym cyklu testowac testami ewy
a dzis moj 4 dc i konczy sie wstretnaaa @

dziekuje z gory za odpowiedz
Obserwuj wątek
    • urbanchaos Re: wiesiolek 16.11.04, 21:45
      Wiesiołek brać od 1 dc. do owulacji i odstawić
      ja brałam w kaspsułkach po jednej góra dwie dziennie
      • espana1 Re: wiesiolek 16.11.04, 21:50
        kurczeeeee
        czyli jak wezme od jutra rano /5dc/ to juz za pozno??sad((
        czy wiesiolek moze zaszkodzic?
        czy moze miec jakis wplyw na testowanie
        sorry za infantylne pytania, ale ...same wiecie jak mi zalezysmile
        • emka1974 Re: wiesiolek 16.11.04, 22:15
          Czy nie za późno - nie wiem.
          Nie zaszkodzi na pewno.
          Nie ma wpływu na testowanie.
          Ja biorę od 1dc do owu, 2 tabletki rano i 2 wieczorem (konsultowane z lekarzem)
          • paula08 Re: wiesiolek 17.11.04, 08:01
            Mozesz spokojnie zaczac od piatego dnia cyklu, niektore dziewczyny celowo
            czekaja na koniec @... Ja biore 2 razy dziennie po 2 tabletki, i widze efekty
            juz w pierwszym m-cu stosowaniasmile Oczywiscie przyjmowac tylko do owu, potem
            przerwasmile
    • nika782 Re: wiesiolek 17.11.04, 08:22
      Droga Espanko
      W moim przypadku ja biore wiesiołek nawet do 5 razy dziennie po dwie tabl,i
      jest ok śluz jest super.U mnie jest teraz 4dc,polecam abys brała FOLICOL-ok
      17zł, to podobne do folika ale leprze bo jest jeszcze omega3.
      A wiesiołek mozesz zaczac stosowac i teraz ale ostatnia tab przyjmij 14dc gdyz
      wiesiołek powoduje skurcze -pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka