Dodaj do ulubionych

Pytanie o owulację

23.12.04, 10:42
Drogie dziewczyczy chciałabym Was zapytać o owu. a mianowicie jeżeli w każdym
miesiącu cykle 26 dniowe, widać śluz płodny i bolą mnie jajniki dość mocno to
świadczy to o tym że owu jest?.Dostałam skierowanie na USG które ma
potwierdzić czy owu. występuje i troche się denerwuję, że może jej nie być.
Według Was przy cyklach 26 dniowych w którym dc powinna wystąpić owu? moja
gin. powiedziała że ok 13 dc.Co Wy na ten temat sądzicie?
Proszę bardzo o odpowiedzi.

4 cykl starań zakończony@.
Obserwuj wątek
    • maretina Re: Pytanie o owulację 23.12.04, 10:54
      najprawdopobniej masz owulacje, ale lekarz dobrze robi proponujac usg. bedziesz
      miala pewnosc.
      • blanka22 Re: Pytanie o owulację 23.12.04, 11:02
        Jak zrobię to USG to pewnie bedę spokojniejsza bo inne badania sa bardzo dobre,
        tylko nie wiem dokładnie kiedy powinnam sie tam zgłosić bo ginka jak ja o to
        zapytałam to powiedziała, że pomiedzy 11 a 15 dc to znaczy że mam tak biegać
        przez 5 dni?. Poradźci proszę bo juz sama nie wiem.
        • maretina Re: Pytanie o owulację 23.12.04, 11:07
          ja pierwszy raz na usg szlam 4 dc, potem bylam 10 a potem juz po owulacji.
          mocno czuje bol owulacyjny, zatem jak bolalo to szlam na usg i juz bylo po.
          jesli Twoja lekarka nie robi od poczatku cyklu, a twoje cykle sa krotkie, to
          proponuje isc 10 dc.
          • blanka22 Re: Pytanie o owulację 23.12.04, 11:25
            Bardzo Ci dziekuję bo już sama nie wiem kiedy mam tą owulację.
    • maretina ps 23.12.04, 10:55
      owulacja moze byc roznie, nieprawda jest, ze zawsze w polowie cyklu. ja w
      cyklach 28 dniowych najczesciej mialam ja 12-13 dc a raz 16.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka