blanka22
23.12.04, 10:42
Drogie dziewczyczy chciałabym Was zapytać o owu. a mianowicie jeżeli w każdym
miesiącu cykle 26 dniowe, widać śluz płodny i bolą mnie jajniki dość mocno to
świadczy to o tym że owu jest?.Dostałam skierowanie na USG które ma
potwierdzić czy owu. występuje i troche się denerwuję, że może jej nie być.
Według Was przy cyklach 26 dniowych w którym dc powinna wystąpić owu? moja
gin. powiedziała że ok 13 dc.Co Wy na ten temat sądzicie?
Proszę bardzo o odpowiedzi.
4 cykl starań zakończony@.