agabilinska2
13.06.05, 07:59
wiecie mężulek miał w niedziele urodziny i uznałam, że to bedzie wspaniały
prezent, ale...
zamiast 2 tłustych kresek pojawił się tylko delikatny cień kreseczki i to w
dodatku jest ona widoczne pod światło , jak myslicie czy 27dc to było za
wcześnie?
no i moze pomyslicie, że jestem głupia, ale drugiego testu juz nie miałam
zeby dzisiaj testować I POSTANOWIŁAM zrobić jeszcze raz na starym teście i
jak sie domyslacie nic nie wyszło!
jak myslicie czy ta jaśniusia kreseczka jest dobrym znakiem, czy juz powinna
była sie pojawić piekna i gruba?