aga1506
20.02.06, 17:26
Słyszalam że lekarze przepisują Clo na poprawę nasionek.... Czy facet którejś
z Was brał i faktycznie sie cos poprawiło???? Walczę z tymi "leniwymi
chłopakami" już dwa lata co nieco sie poprawiło ale to jeszcze za mało, teraz
męża faszeruję salfazinem a wcześniej brał Promen. W przyszłym miesiącu idzie
na badanko ......zobaczymy. Dzieki za wszystkie opinie