ussa77
23.04.06, 09:01
no i znowu problem, jak niektore z was wiedza miało nie być u mnie owulacji,
w 23 d.c program zaznaczył mi owulację i od tego czasu temperatura utrzymuje
sie na poziomie 37- 37,1, ale dziś zupełnie zbaraniałam- wpisująć ranną
temeraturę ( zadowolona ze jest 37,1)program przesunął mi owulację aż o 7 dni
wydaje mi sie to bezsensu a Wy jak myslicie?
www.fertilityfriend.com/home/112980