magda_bb
25.07.06, 12:45
a ja czuje sie fatalnie – w tej chwili 31 dc przy 35-dniowych, 11 dni minelo
od owu, bylo wtedy przytulanko. Od tygodnia mam silne bole brzucha, od
wczoraj nudnosci. Temperatura utrzymuje sie na poziomie 37 st. Kusi mnie
bardzo zeby zatestowac, ale boje sie tez rozczarowania – spodziewana @ 28-29.
Kupic ten test czy poczekac? Doradzcie prosze...