Dodaj do ulubionych

testowac juz czy poczekac?

25.07.06, 12:45
a ja czuje sie fatalnie – w tej chwili 31 dc przy 35-dniowych, 11 dni minelo
od owu, bylo wtedy przytulanko. Od tygodnia mam silne bole brzucha, od
wczoraj nudnosci. Temperatura utrzymuje sie na poziomie 37 st. Kusi mnie
bardzo zeby zatestowac, ale boje sie tez rozczarowania – spodziewana @ 28-29.
Kupic ten test czy poczekac? Doradzcie prosze...
Obserwuj wątek
    • agulka25 Re: testowac juz czy poczekac? 25.07.06, 13:15
      u mnie podobna sytuacja....dzis 11 dzien po ovu, a 25 dc ....tez mnie strasznie
      kusi, ale boje sie, ze to za wczesnie i strace tylko kase i nerwy....ale z
      drugiej strony to czekanie mnie dobija...

      rozumiem cie Magda w 100% .....to co testujemy jutro rano?


      pozdrawiam ciepło

      agulka
    • gosiarek2 Re: testowac juz czy poczekac? 25.07.06, 13:17
      Madziu,ja bym zatestowala.Test zrobilam 5 dni przed spodziewana @,wyszedl
      pozytywny,najlepiej zrob go rano,slyszalam ze bobo-test jest dobry,ja ten
      wlasnie kupilam,powodzenia,trzymam kciuki.
      • agulka25 do Gosiarek! 25.07.06, 13:26
        w ktorym dniu cyklu testowałas i ile dni po ovu?....ja wczoraj zrobilam test(ale
        owulacyjny) i wyszła mi słaba krecha....zaczęłam sie nakrecac, ale tak naprawde
        to boje sie kolejnego rozczarowania...


        pozdrawiam

        agulka
        • gosiarek2 Re: do Gosiarek! 25.07.06, 14:19
          testowalam w 30 dc, cykle 33-34 dniowe, 12 dni po owu.Trzymam kciuki wink
          • agulka25 Re: do Gosiarek! 25.07.06, 14:21
            nie dziekujemy, zeby nie zapeszyc....


            agulka
    • magda_bb Re: testowac juz czy poczekac? 25.07.06, 13:40
      Dzięki Gosiu, pewnie tak tez zrobie jutro. A Ty mialas jakiekolwiek
      dolegliwosci ktore moglyby swiadczyc o fasolce?? Ja juz chyba popadam w jakas
      paranoje – gdzie mnie nie zaboli to mysle ze moze to jest wlasnie TO... musze
      sie uspokoic, ale jutro zatestuje. Agulka – testujemy jutro rano, cio?? we
      dwojke bedzie razniej smile
      • agulka25 Re: testowac juz czy poczekac? 25.07.06, 13:42
        spoks, jutro rano testujemy
        ja bede miec 26 dc....lece zaraz do apteki po test...

        nie martw sie , ja tez mam wszelkie objawy ciazy(juz 2 dni po je mialam ,hihi)
        pozdrawiam i sciskam mocno

        agulka

        • a.zaborowska1 Dziewczyny II krech życzę :o) 25.07.06, 14:23

      • gosiarek2 Re: testowac juz czy poczekac? 25.07.06, 14:24
        Madzia,u mnie znakiem juz tak po tygodniu od owu byly piersi.Czytalam na forum
        ze dziewczyny maja bolace piersi,ja takich nie mialam,no moze troche pobolewaly
        (ale to jak zwykle przed @ myslalam)ale sutki zrobily sie b.wyrazne i jakby
        spuchniete,nawet moj maz zauwazyl ze sa jakies inne (choc na codzien nie jest
        tak spostrzegawczy wink),jeszcze kilka razy zgaga,ktorej nie mialam przedtem,raz
        lekka mdlosc,przed sama @,bol podbrzusza,nie taki mocny jak na @,raczej skurcze
        i ciagniecia,ale teraz juz przeszlo.Pozdrawiam Was dziewczyny i dajcie znac
        jutro z samego rana.Wysylam fluidki smile ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
        • magda_bb Re: testowac juz czy poczekac? 25.07.06, 15:57
          Dzieki Gosiu za slowa otuchy i wsparcie, jak tak czytam, co napisalas to tez
          mam te wszystkie objawy. Tylko nie wiem na ile mam je faktycznie a na ile sobie
          wmawiam. No nic, czekam cierpliwie do jutra (na ile to mozliwe) – test juz
          kupilam – tak jak radzilas bobo test (mam nadzieje ze dla mnie tez okaze sie
          szczesliwy) Dam znac jak tylko zobacze wynik – trzymaj kciuki zeby tylko byly
          II.Pozdrowionka
          • agulka1001 Re: testowac juz czy poczekac? 25.07.06, 18:31
            mi bobo test nie wyszedl...4dni pozniej zrobilam tre-test i jest!
          • agulka1001 Re: testowac juz czy poczekac? 25.07.06, 18:31
            mialo byc pre-test,z aktorką z "Rodziny zastępczej" na opakowaniu!
        • agulka1001 Re: testowac juz czy poczekac? 25.07.06, 18:30
          potwierdzam slowa gosiarek2-moje sutki zrobily sie jakby spuchniete!
          bolące,ale nie az tak bardzo,przy dotyku tak inaczej drazliwe....
          poza tym tydz po owu czulam sie slabo,chodzilam po scianach,myslalam,ze to po
          upalach...bol brzucha jak przy okresie od 31dc (przy cyklach 35dni i 10dni po
          owu), trwajacy 3dni,nawet nospe wzielam,bo tak mnie bolalo....dzis pojawily sie
          nudnosci przez caly dzien,ale nie weim,czy to nie z nerwow,bo rano o 4,36
          zrobilam test..potem juz spalam do 7...kurde,radosc i strach,nie weim,co
          wieksze...dziewczyny!zaciazajcie czem predzej!powodzenia!
    • agulka1001 Re: testowac juz czy poczekac? 25.07.06, 16:48
      czesc!kobito,ja zrobilam w 10d po owu i wyszedl negatywny!nie warto tak syzbko!
      wiem,ze to kusi,ja wiedzialam,ze nie wyjdzie,a i tak to zrobilam hehe!ale
      pewnie tym razem zrobilabym tak samo hehe!ja zrobilam test 14dnia po owu!i jest!
      pozdrawiam!poczekaj....tez mialam silne bole brzucha...wlasnie ide z tym do
      lekarza....dam znac,ale bedzie dobrze,u nas wszystkich!
      • panda2000 Re: testowac juz czy poczekac? 25.07.06, 20:22
        Kochane dołączam rano do was i też robie test,boje sie bo mam jakis wynalazek i
        pewnie jutro kupie następny i powtórze następnego ranka ale mam nadzieje że @
        nie nie zaskoczy do tego czasuwink
        • agulka25 Re: testowac juz czy poczekac? 25.07.06, 20:40
          a ja chyba nie zdaze zatestowac...zaczęłam znowu plamić , wiec chyba sie @
          rozkreca...


          pozdrawiam i trzymam kciuki za 2 kreski

          agulka
    • magda_bb Re: testowac juz czy poczekac? 26.07.06, 06:32
      Witajcie Kochane Dziewczyny!!! No niestety - pierwsze rozczarowanie mam juz za
      soba I krecha na tescie ;-( chociaz sie jeszcze nie poddaje, @ na razie brak,
      testowalam przed terminem, wiec nadzieja jest. Czy ktoras z Was miala podobnie:
      test negatywny a pozniej jednak sie okazalo ze ciaza? A jak u Ciebie panda2000?
      • gosiarek2 Re: testowac juz czy poczekac? 26.07.06, 09:33
        Madzia,czytalam wiele watkow ze testy zrobione przed terminem @ wyszly
        negatywnie,wiec musisz byc cierpliwa.Wiem,ze czekanie jest straszne,ale nie
        mozna nic wiecej zrobic.pozdrawiam,Gosia
        • magda_bb Re: testowac juz czy poczekac? 26.07.06, 09:39
          Dzięki Gosiu za slowa otuchy. Czekam teraz cierpliwie. @ powinna byc najpozniej
          w sobote. Pozdrawiam i trzymaj kciuki zeby nie przyszla. Dam znac. Pozdrowionka
      • panda2000 Do magda_bb 26.07.06, 09:33
        tak jak mówiłam - beznadziejny test pokazał słabiusieńkie obie kreski i
        niewierzę jemu, lecę po normalny test do apteki i sprawdzę. A w poprzedniej
        ciaży zaraz po terminie @ robiłam 3 testy co dzień rano i wszystkie 3 były
        negatywne a mimo to byłam w ciąży, dlatego juz wiem że trzeba sie zabezpieczyć
        naprawde dobrym testem.Dam znać jutro rano jak zrobie teścik
        • magda_bb Re: Do panda2000 26.07.06, 09:43
          Slaba kreseczka to juz cos.Powtarzaj jutro koniecznie i daj znac jaki wynik.
          Trzymam kciuki zeby to bylo TO. Ja czekam i sprobuje jeszcze raz kilka dni po
          planowanej @ - oby nie przyszla smilePozdrawiam Magda
      • gosiarek2 Do panda i agulka25 26.07.06, 09:35
        Agulka i jak,@ sie rozkrecila?oby nie.Panda,co u Ciebie,testowalas?Pozdr.
        • gosiarek2 Re: Do panda i agulka25 26.07.06, 09:38
          Pandzia,te Twoje kreski to chyba wskazuja na.....Nawet jak są słabe,po cichu
          gratuluję.
          • agulka25 Re: Do panda i agulka25 26.07.06, 09:52
            a u mnie mocna czerwona krecha ale tylko jedna, hihi....czyli dzidzi
            brak....plamienia ustały, biore na wszelki wypadek luteine, ale chyba przestane
            sie łudzić....co miesiac sobie powtarzam- zachowac spokój, czekac do @, nie
            załamaywać sie, ale jakos sie nie da, no nie? termin @ mam na 28-29
            lipca.......zobaczymy co ztego wyniknie...

            dzis wyjezdzam do rodzicow, moze tam troszke odpoczne od tego wszystkiego...

            madzia i panda!!!TRZYMAM za WAS mocno KCIUKI!!!!
            moze wam sie uda...

            agulka
            • magda_bb Re:do agulka25 26.07.06, 10:08
              ja tez dzis Agulko zobaczylam jedna kreche i tez bylo to wielkie rozczarowanie
              choc dopiero pierwsze. Nie martw sie,nic straconego jeszcze. U mnie @ podobnie
              jak u Ciebie, wiec bedziemy sie wzajemnie wspierac.Koniecznie daj znac jak cos
              sie wyjasni, ja tez bede w kontakciesmile
              • agulka25 Re:do magdabb 26.07.06, 10:11
                o.k. .........postaram sie. Dzis wyjezdzam, co prawda net u rodzicow jest, ale
                to mojego braciszka, wiec jak pozwoli skorzystac ( sknerus) to wejde na forum i
                dam znac...jak nie, to odezwe sie dopiero w poniedzialek...

                jeszce raz trzymam kciuki!

                agulka
    • magda_bb Re: testowac juz czy poczekac? 27.07.06, 09:13
      Kochane Dziewczyny, niestety wczoraj przyszla @ czyli pierwszy cykl staran za
      mna, czyli przechodze na sierpien. Wszystkim ktore beda testowac jeszcze w
      lipcu zycze II kreseczek. Agulka 25 i Panda2000 czekam na wiesci Pozdrawiam
      cieplutko smile
    • azi77 Re: testowac juz czy poczekac? 27.07.06, 09:21
      Ja testowałam dzisiaj rano. Niestety I kreska.Ale póki nie ma @ można się łudzić.
      Tak więc cierpliwie czekam, a raczej nie czekam...
      • gosiarek2 Re: testowac juz czy poczekac? 27.07.06, 10:54
        Azi77,moze jeszcze nie wszystko stracone.smile)
        Madziu,to dopiero pierwszy cykl,glowa do gory i bez stresu bo to nie
        sprzyja smile))Powodzenia dziewczyny i odzywajcie się.
        • a.zaborowska1 ~Ja myślę, ze w sierpniu 27.07.06, 13:19
          pozachodzimy....

          pozdrowienia dziewczynki
          • agulka25 Re: ~Ja myślę, ze w sierpniu 31.07.06, 17:36
            wróciłam z Wrocka....niestey @ przyszła 29.07...idealne cykl trwał 14
            dni...kurde, a juz sie łudziłam...nic, bede starc sie dalej...

            pozdrawiam

            aga
            • panda2000 Re: ~Ja myślę, ze w sierpniu 31.07.06, 18:53
              U mnie niestety przyszła @, pierwszy raz sie spuźniła i blada kreseczka była
              wiec po co ta @, ale to nic dłuzej bedą starania...smile
              • agulka25 Re: ~Ja myślę, ze w sierpniu 31.07.06, 21:22
                a ja strzeliłam gafe...zamiat napisac, ze cykl twal idealnie 28 dni, napisałam
                14...hm, tyle trwała dokładnie druga faza cyklu, hihi


                no ale tym razem jak sie nie uda to we wrzesniu ide do specjalisty i wysyłam
                meza na badania ,, zolnierzy''...........hiihi

                agulka
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka