Dodaj do ulubionych

Golf V oficjalna polska premiera

05.02.04, 12:58

Dziś 5 lutego wieczorem w Warszawie odbędzie się polska oficjalna premiera
Golfa V.
Ja już to autko widziałem (więcej pewnie pokazane będzie na samej impezie)
nawet zgrabnie wygląda. Ma chyba bardziej sportowy charakter z wyglądu.
Obserwuj wątek
    • lolo75 Re: Golf V oficjalna polska premiera 05.02.04, 13:00
      "Ma chyba bardziej sportowy charakter z wyglądu."

      Że co?

      pozdro

      Lolo
    • lolo75 Re: Golf V oficjalna polska premiera 05.02.04, 13:09
      niezłe, w przedszkolu u starszaków takimi tekstami rządzisz...

      pozdro

      Lolo
    • Gość: Mar skaters and sneakers*? IP: *.skorosze.2a.pl 05.02.04, 13:11
      Czy tacy będą "robić tło" podczas tej premiery? Jeśli tak, to rozumiem dlaczego
      niektórzy są aż tak zafascynowani, aby zagościć na forum Auto-Moto, mimo że z
      reguły się tu nie pojawiają...

      * po polsku: żule, lujki (to chyba po poznańsku) i dresiarze
      • lolo75 Re: skaters and sneakers*? 05.02.04, 13:12
        ta, chołoty tam będzie dużo.
        i drechów.

        pozdro

        Lolo
    • greenblack Re: Golf V oficjalna polska premiera 05.02.04, 13:12
      Jeśli tak jak w Niemczech dawaliby do niego za darmo klimatyzację, to cenę
      można by łatwiej przełknąć. Ale piczekamy, zobaczymy. Ciekawa będzie
      konkurencją z nową Astrą i... Octavią.
      • sympatico.ca Re: Golf V oficjalna polska premiera 05.02.04, 13:26
        greenblack napisał:

        > Jeśli tak jak w Niemczech dawaliby do niego za darmo klimatyzację, to cenę
        > można by łatwiej przełknąć. Ale piczekamy, zobaczymy.

        Grinblaku,to jak to w koncu jest z ta klima w Niemczech,bo placzesz sie :
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=20&w=10105831&a=10106296
        • greenblack Re: Golf V oficjalna polska premiera 05.02.04, 13:29
          Wtedy jeszcze nie miał. W tym tygodniu ogłosili promocję, bo Astra jest sporo
          tańsza. Każdy Golf ma półautomatyczną klimaztyzację za darmo, a automatyczna za
          niewielką dopłatą.
          • Gość: fotograf Re: Golf V oficjalna polska premiera IP: *.dietrich.untertrifaller.com 05.02.04, 14:04
            Climatronic 306.- €
          • Gość: bolo Re: Golf V oficjalna polska premiera IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.02.04, 14:07
            > Każdy Golf ma półautomatyczną klimaztyzację za darmo

            za darmo tylko do czasu - promocja trwa do jesieni...
            • Gość: ewald7 Re: Golf V oficjalna polska premiera IP: 80.48.143.* 06.02.04, 20:02
              Klima darmo ale ile to kosztuje?Prawie 60 tys.i to za prawie golasa,chyba są
              lekko przeziębieni.Za to można kupić juz auto klasy średniej.68tys.kosztuje
              nowa TOYOTA AWENSIS.I ta jakość GOLFA to już nie to co kiedyś solidność i
              dokładnośc.Inżynierowie idą chyba na ilośc a nie na jakość
          • devote Re: Golf V oficjalna polska premiera 06.02.04, 01:12
            greenblack napisał:

            > Każdy Golf ma półautomatyczną klimaztyzację

            jak to sie obsluguje?
            rozumiem ze jest manualna z "kurkami" i klimatronik
    • Gość: m Re: Golf V oficjalna polska premiera IP: *.acn.pl 05.02.04, 21:27
      gdzie i o której będzie ta premiera?
    • Gość: m Re: z tą klimą gratis to prawda IP: *.acn.pl 05.02.04, 21:51
      30 Jahre Golf -
      Zum Jubiläum gibt es die Klimaanlage "Climatic" ohne Mehrpreis und die
      "Climatronic" für niedrige 300 Euro. Dieses Jubiläumsangebot gilt bis zum
      30.09.2004.
    • Gość: ewald7 Re: Golf V oficjalna polska premiera IP: 80.48.143.* 06.02.04, 19:51
      golf V ma stary DESIGN nie zmieniono prawie nic.Między III,IViV nic się nie
      różni.Inżynierowie VW myślą zapewne,że to co im się udawało przez laty będzie
      skutkować dalej ale się mylą.Np.ASTRA III bije GOLFA V na łeb w wypasie i w
      cenie.Wreszcie OPEL pokazał kto jest lepszy
      • Gość: Jan Re: Golf V oficjalna polska premiera IP: *.dip.t-dialin.net 06.02.04, 20:09
        Odczekajmy..W zeszlym roku Opel mial znowu olbrzymie straty.A VW 2 mld.zysku...
      • Gość: m Re: Golf V oficjalna polska premiera IP: *.acn.pl 06.02.04, 20:31
        niesamowite! Golf V jest nawet podobny do II oraz I, przetrzyj pan swe oczęta!
      • grzek Re: Golf V oficjalna polska premiera 06.02.04, 21:45
        Nie chcę stawać w obronie golfa, ale przypuszczam, że wygląd zewnętrzny celowo
        nie został drastycznie zmieniony, tak jak np zrobił to Renault z meganeII. VW
        chyba celowo chodzi o to żeby linia golfów była podobna do siebie i żeby była
        kojarzona jednoznacznie, żo to jest własnie golf. Jeżeli wygląd zewnętrzny
        zmieniłby się znacznie, to juz wtedy dla Niemców chyba nie byłby to golf tylko
        może jakas skoda, albo seat.
        • devote Re: Golf V oficjalna polska premiera 06.02.04, 22:44
          grzek napisał:

          >VW
          > chyba celowo chodzi o to żeby linia golfów była podobna do siebie i żeby była
          > kojarzona jednoznacznie, żo to jest własnie golf.



          tez mi sie tak wydaje
          i moim zdaniem dobrze ze Golf wyglada tak jak wyglada

          natomiast jesli chodzi o zmiane wygladu golfa to przeciez vw oferowal na bazie
          golfa inne modele takie jak jetta,vento i bora wiec w czym problem? jedynie w
          nazwie na klapie bagaznika.
    • Gość: m Re: Golf V oficjalna polska premiera IP: *.acn.pl 06.02.04, 22:30
      z tą premierą to jedna wielka wpadka, w salonie twierdzą, że samochód można już
      kupić i wyjechać nim do chaty, ale nigdzie w Wwie nie można odbyć jazdy próbnej
      aby sprawdzić nowe zawieszenie, to po prostu kpina z klienta, skończy się tak
      że ktoś wpłaca zaliczkę, potem dopiero sprawdza zawieszenie podczas jazdy
      próbnej, zawieszenie okazuje sie do d... jak w Golfie IV i rezygnuje z zakupu,
      salon zostaje z samochodem a klient czeka parę tygodni na zwrot kasy
      • devote Re: Golf V oficjalna polska premiera 06.02.04, 22:47
        tylko idiota wyklada kase na auto ktorym jeszcze nie jechal
        i widzial je tylko na zdjeciach
      • sympatico.ca [...] 06.02.04, 22:50
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: ewald7 Re: Golf V oficjalna polska premiera IP: 80.48.143.* 06.02.04, 23:24
        chłopie masz rację GOLF to już tylko dobra poczciwa nazwa.Kupią go tylko dawni
        zaślepieni marką zwolennicy.Zresztą czas pokaże kto będzie królem klasy
        kompaktowej
        • Gość: Jan Re: Golf V oficjalna polska premiera IP: *.dip.t-dialin.net 06.02.04, 23:53
          Ktos powyzej podal sprzedaz aut w Japoni.Chyba Golf byl na 1 miejscu.To bylo ok.60 tys aut.Ale i tak wiecej niz np.wiele japonskich marek w Niemczech.(350 tys.w 2003 na 3,3mln)I zaloze sie ,ze te 50 tys.golfow to byla rownowartosc 80 tys.Toyot czy tp.Bo niemieckie auta w Japoni uchodza za swietne!W koncu Japonce odrzynaja juz 30 lat od Niemcow..
    • Gość: m [...] IP: *.acn.pl 07.02.04, 10:18
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • devote Re: devote - miałęś ciężki tydzień co? 07.02.04, 13:40
        Gość portalu: m napisał(a):

        > a tak naprawdę to posrało cię?



        moge ciebie obesrac jak chcesz
    • Gość: nobody Re: Golf V oficjalna polska premiera IP: 212.182.114.* 07.02.04, 13:59
      a Astry III i tak nie przebije;ma ona być tańsza od II,w Niemczech o ok.500 euro
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka