d.z
05.02.04, 12:58
Dziś 5 lutego wieczorem w Warszawie odbędzie się polska oficjalna premiera
Golfa V.
Ja już to autko widziałem (więcej pewnie pokazane będzie na samej impezie)
nawet zgrabnie wygląda. Ma chyba bardziej sportowy charakter z wyglądu.