Gość: Paweł IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.04, 21:07 Jakim sposobem pozbyc sie z szyby srodka "sztuczna wycieraczka". Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: strzała [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.04, 21:10 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Link Zgłoś
Gość: paweł Re: Jakim sposobem pozbyc sie "sztuczna wycierac IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.04, 21:32 gdzie Link Zgłoś
radioaktywny Re: Jakim sposobem pozbyc sie "sztuczna wycierac 29.02.04, 21:28 Zmyj szybę benzyną, a później normalnym płynem do szyb. Link Zgłoś
Gość: trooper Płyn do naczyń IP: *.revers.nsm.pl 01.03.04, 01:29 Ciepła woda z płynem do naczyń, potem czysta woda, wytrzeć szmatką - polecam gorąco niebieską Viledę, która zaaaaaajebiście zbiera. Link Zgłoś