Dodaj do ulubionych

Sprzedaż nowych aut o 22,5% większa niż przed r...

IP: *.cnpae.pl / 212.244.49.* 25.04.04, 19:39
I to jest ostatni rok wzrostów. Po 1 maja ceny nowych aut z uni rosną o 30% i
tylko frajerzy będą je kupowali. Ja chociaż mam czyste sumienie bo głosowałem
w referendum Uni na "nie"
Obserwuj wątek
    • Gość: Kaz max 10% IP: *.net-80-236-78.issy.rev.numericable.fr 25.04.04, 20:58
      Ceny wzrosta o max 10% do konca roku.
      Importerzy beda musieli znalezc zloty srodek miedzy sprzedaza aut w Polsce i
      najazdem importerow, ktorzy przewioza auta 100km za zachodnia granice i beda
      psuli niemiecki rynek tak, ze zaden niemiecki dealer nie bedzie mogl znalezc
      klienta na swoje drogie auta...
      • Gość: sun Re: max 10% IP: *.telprojekt.pl 25.04.04, 21:26
        Ceny to beda wypasione jak w dojczlandzie, ale jak po polsku zapytasz o cene,
        to dostaniesz rabat 10 tysiecy. A jak "wifil" albo "hau macz" to juz rabaciuku
        nie dostaniesz. Inaczej wszyscy dilerzy w polsce zbankrutuja. Niestety, rynek
        ma swoje prawa. Obawiam sie, ze tym razem konsument wyczeka dilera a nie
        odwrotnie. Do zimy daleko, a autko najfajniej miec jak zimno na przystanku.
        Wydaje mi sie, ze wiele osob mysli jeszcze "po staremu", ze jak maluch drozal o
        50% to po prostu wszyscy ten fakt akceptowali.
    • Gość: adam BEDA DROZSZE ALE NIE OKRADZIONE IP: *.new.rr.com 25.04.04, 21:22
      BEDA DROZSZE ALE ZESTANDATROWYM WYPOSAZENIEM, A NIE "SPECJALNE WERSJE NA POLSKI
      RYNEK"
    • Gość: Simon ciekawe jak to policzyłeś?? IP: *.brzeziny.net 26.04.04, 01:08
      nie bardzo rozumiem dlaczego miałyby te ceny wzrosnąć... natomiast cieszę się z
      jednego.. będą nareszcie tanie dobre używki.. Ci którzy kupili sobie nowe
      limuzynki będą pozbywać sie starych a ja osobiście na to właśnie licze bo
      zamiast kupować nowego "malucha" wolę sobie aprawić porżadny samochód z
      przebiegiem poniżej 100tys..
    • Gość: Kolega Olka Re: Sprzedaż nowych aut o 22,5% większa niż przed IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.04, 07:29
      A ja ciekaw jestem czy ktos z analitykow inflacji zauwazy to, czy patrycja
      dalej bedzie belkkotac o inflacji, no rzeczywoscie polakom powodzi sie tak
      dobrze, ze kupuja luksusowe limuzyny, caly narod rusza do sklepow, bezrobotny
      kupuje mercedesa, a ten z pgr na zasilku socjalnym bentleya, to co kupuja
      robotnicy, rakiety????
    • Gość: mr To są jeszcze samochody tańsze niż 25k? IP: *.crowley.pl 26.04.04, 10:26
      seiciento tylko mi przychodzi do glowy
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka