Gość: greg IP: *.cnpae.pl / 212.244.49.* 25.04.04, 19:39 I to jest ostatni rok wzrostów. Po 1 maja ceny nowych aut z uni rosną o 30% i tylko frajerzy będą je kupowali. Ja chociaż mam czyste sumienie bo głosowałem w referendum Uni na "nie" Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: Kaz max 10% IP: *.net-80-236-78.issy.rev.numericable.fr 25.04.04, 20:58 Ceny wzrosta o max 10% do konca roku. Importerzy beda musieli znalezc zloty srodek miedzy sprzedaza aut w Polsce i najazdem importerow, ktorzy przewioza auta 100km za zachodnia granice i beda psuli niemiecki rynek tak, ze zaden niemiecki dealer nie bedzie mogl znalezc klienta na swoje drogie auta... Link Zgłoś
Gość: sun Re: max 10% IP: *.telprojekt.pl 25.04.04, 21:26 Ceny to beda wypasione jak w dojczlandzie, ale jak po polsku zapytasz o cene, to dostaniesz rabat 10 tysiecy. A jak "wifil" albo "hau macz" to juz rabaciuku nie dostaniesz. Inaczej wszyscy dilerzy w polsce zbankrutuja. Niestety, rynek ma swoje prawa. Obawiam sie, ze tym razem konsument wyczeka dilera a nie odwrotnie. Do zimy daleko, a autko najfajniej miec jak zimno na przystanku. Wydaje mi sie, ze wiele osob mysli jeszcze "po staremu", ze jak maluch drozal o 50% to po prostu wszyscy ten fakt akceptowali. Link Zgłoś
Gość: adam BEDA DROZSZE ALE NIE OKRADZIONE IP: *.new.rr.com 25.04.04, 21:22 BEDA DROZSZE ALE ZESTANDATROWYM WYPOSAZENIEM, A NIE "SPECJALNE WERSJE NA POLSKI RYNEK" Link Zgłoś
Gość: Simon ciekawe jak to policzyłeś?? IP: *.brzeziny.net 26.04.04, 01:08 nie bardzo rozumiem dlaczego miałyby te ceny wzrosnąć... natomiast cieszę się z jednego.. będą nareszcie tanie dobre używki.. Ci którzy kupili sobie nowe limuzynki będą pozbywać sie starych a ja osobiście na to właśnie licze bo zamiast kupować nowego "malucha" wolę sobie aprawić porżadny samochód z przebiegiem poniżej 100tys.. Link Zgłoś
Gość: Kolega Olka Re: Sprzedaż nowych aut o 22,5% większa niż przed IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.04, 07:29 A ja ciekaw jestem czy ktos z analitykow inflacji zauwazy to, czy patrycja dalej bedzie belkkotac o inflacji, no rzeczywoscie polakom powodzi sie tak dobrze, ze kupuja luksusowe limuzyny, caly narod rusza do sklepow, bezrobotny kupuje mercedesa, a ten z pgr na zasilku socjalnym bentleya, to co kupuja robotnicy, rakiety???? Link Zgłoś
Gość: mr To są jeszcze samochody tańsze niż 25k? IP: *.crowley.pl 26.04.04, 10:26 seiciento tylko mi przychodzi do glowy Link Zgłoś