Dodaj do ulubionych

Panowie, jakie auto kupujecie dziś swojej kobiecie

IP: *.alstom.pl / 10.197.133.* 08.03.02, 07:44
Obserwuj wątek
    • Gość: Mar Babie? Samochód??? IP: 213.25.197.* 08.03.02, 09:04
      Babie to na lato dziecko, na zime drewnioki! (powiedzenie ludowe)
    • Gość: grogreg Re: Panowie, jakie auto kupujecie dziś swojej kobiecie IP: 212.160.165.* 08.03.02, 09:44
      Jeslibym juz musial to bym kupil SKOTA z demobilu. Bezpieczny, latwo sie
      parkuje (obok, czy na samochodzie - co za roznica) i zaden dupek jej nie
      podskoczy.
      • Gość: Adam W. Re: Panowie, jakie auto kupujecie dziś swojej kobiecie IP: *.astercity.net / 10.128.137.* 08.03.02, 12:20
        BWP II na podwoziu gąsiennicowym jeszcze lepszy - jeszcze łatwiej zaparkować ,
        zawraca w miejscu , nie ma szyby aby wsadzić kwit z parkomatu i wytrzymać może
        nawet wybuch atomowy.
        PZDR.
    • Gość: Marek Re: Panowie, jakie auto kupujecie dziś swojej kobiecie IP: 172.18.118.* 08.03.02, 12:34
      brooksmotorsports.com/99st-gr.htm

      Jade dzis na jazde probna i mam zamiar z niej wrocic nowym samochodem. Dealer
      wydaje sie byc sklonny do duzych poswiecen. Mam zamiar im wcisnac w zamian
      mojego Cavalier'a z oponami a'la Formula 1 (brak bieznika) i gruchoczaca pompa
      wspomagania.
      • Gość: Marek Posialem http IP: 172.18.118.* 08.03.02, 12:53
        brooksmotorsports.com/99st-gr.htm
        • Gość: Marek Re: Posialem http IP: 172.18.118.* 11.03.02, 19:41
          I nie kupilem.

          Bylem w sobote i przejechalem sie tym autem. Problemy:
          - gwozdz w prawym tylnym kole. Obiecali naprawic, ale to byl pierwszy feler
          - dach z bialego materialu z brzydkimi szarymi przebarwieniami - nie do
          naprawienia, trzebaby z tym zyc...
          - tylne swiatlo stopu strasznie poryswane od myjni automatycznych - wlasciwie
          do wymiany.
          - lakier jak to w Mustangach - wyjatkowo niestarannie polozony
          - poprzdni wlascicel palil - zapach papierosow + pelno popiolu w srodku
          - rozne urwane drobne elementy plastikowe w srodku
          - w bagazniku obok opony zapasowej znalazlem lyzeczke plastikowa i gore M&M's
          (mozeby tak odkurzyc samochod przed sprzedaza...)

          Chcialem kupic samochod uzywany, ale wygladajacy jak nowy a nie jak jakis
          smietnik.

          Z drugiej strony dzwiek silnika Mustanga jest nieporownywalny z niczym.
          • kropka. Re: No i dobrze, 11.03.02, 20:26
            bo pewnie nie był biały :)
            pozdrawiam
            • Gość: Marek Re: No i dobrze, IP: 172.18.118.* 11.03.02, 20:28
              Dach byl bialawy (oprocz tych przebarwien...).
    • Gość: Doki Takie, jakie bedzie chciala IP: *.turboline.skynet.be 08.03.02, 15:22
      Moja chce Yarisa (uffff)
      • Gość: Braził Re: Takie, jakie bedzie chciala IP: 213.25.84.* 12.03.02, 15:50
        Gość portalu: Doki napisał(a):

        > Moja chce Yarisa (uffff)

        I słusznie bo to babski samochód.
        Ponadto Ford Ka
        Opel Tigra i t.p.
        Ale najbardziej SEKSI to ładna laska w terenówce
        • Gość: Marek Re: Takie, jakie bedzie chciala IP: 172.18.118.* 12.03.02, 16:03
          Najbardziej sexi jest kobieta w miniowie wysiadajaca z Chevy Corvette.
    • Gość: fan Re: Zawsze lepsze niz moje IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 12.03.02, 15:55
      O!
      • Gość: AHA Re: Zawsze lepsze niz moje IP: 194.92.239.* 12.03.02, 16:19
        Moja kobieta chciala Forda Ka i ... dostala.
    • lolek5 Re: Panowie, jakie auto kupujecie dziś swojej kobiecie 12.03.02, 16:33
      W dzisiejszych czasach kobiety same sobie kupuja samochody.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka