Gość: volica
IP: *.dc.dc.cox.net
18.07.04, 19:40
Przejezdzalem ostatnio przez wasz stan :) Hmm, Garden state parkway, sarny
pasace sie na poboczach prawie, budki na 35 centow co rusz :) fajnie, tak
nastraja pozytywnie :)
A pytanie o stacje benzynowe. W NJ nie ma samoobslugi, zatem czy powinienem
dac pompiarzowi(a moze pompowemu???) napiwek, a jesli tak to ile?