IP: *.wichrowe.net.pl 09.08.04, 15:04
Kupiłem sobie Vectre 93 rok, całkiem fajna, tylko niewiem czy płacic za
Autocasco. Jak sądzicie ???
Obserwuj wątek
    • Gość: uny Re: AC ??? IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 09.08.04, 15:39
      polecam wątek "PO WYPADKU ....." poczytaj i zadecyduj

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka