Gość: aktyn IP: *.wichrowe.net.pl 09.08.04, 15:04 Kupiłem sobie Vectre 93 rok, całkiem fajna, tylko niewiem czy płacic za Autocasco. Jak sądzicie ??? Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: uny Re: AC ??? IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 09.08.04, 15:39 polecam wątek "PO WYPADKU ....." poczytaj i zadecyduj Link Zgłoś