art_0
23.08.04, 06:39
Na wszelki wypadek lepiej dać cynk.
Od 01.10.2004 r. ma pojawić się dość ciekawa opłata przy rejestracji
sprowadzanych do Polski samochodów: karta pojazdu kosztować będzie (to
informacja na 99,5% pewna) 5.000 PLN. Taka informacja na razie jest w
wydziałach komunikacji, oficjalnie ma pojawić się w takim momencie,
aby "lekko utrudnić" rejestrację po dotychczasowych kosztach.
Informacja NIE jest potwierdzona.
pozdrawiam
Art