Gość: nobo
IP: *.kensgt01.pa.comcast.net
11.09.04, 04:12
.....a o dwadziescia procent wzrasta zuzycie silnika ;-) Ciekawy jestem jaka
jest trwalosc silnika wlaczajacego sie i wylaczajacego przy kazdej okazji.
Efekt zmniejszenia zuzycia paliwa jest raczej niewielki, wiec producenci
powinni sie chyba raczej skupic nad innymi rozwiazaniami.