Dodaj do ulubionych

Dlaczego NOE nie zabrał do arki..

IP: 80.51.176.* 24.09.04, 22:52
Dlaczego NOE nie zabrał do arki samochodów?
Tyle nowych rodzinnych samochodów (Fabii) eleganckich limuzyn (Octavia) i
luksusowych limuzyn klasy premium (Superb) zostało przez to zatopionych...

Popatrzcie sami:
www.wiejskituning.com/galerie/funny/funny_pliki/pic32391.jpg
Obserwuj wątek
    • Gość: gość Re: Dlaczego NOE nie zabrał do arki.. IP: *.class146.petrotel.pl 24.09.04, 23:59
      Jak znam życie, nasi to kupią, podszykują i będzie „jak nowa, leje pan tylko
      wachę i jeździ” jak ja kocham ten pomysłowy naród
      • mejson.e (NOE) 25.09.04, 00:26
        Gość portalu: gość napisał(a):

        "Jak znam życie, nasi to kupią, podszykują i będzie „jak nowa, leje pan tylko
        wachę i jeździ” jak ja kocham ten pomysłowy naród"

        No właśnie - Nowi Obrotni Europejczycy (NOE)!

        Podobno szkoleni przez samego Davida Copperfielda...

        Pozdrawiam,

        Mejson
    • Gość: Chytrus Re: Dlaczego NOE nie zabrał do arki.. IP: *.toya.net.pl 25.09.04, 01:04
      Musi NOE nie sądził, że będą się mogły rozmnożyć, a ty jak myślisz Gulczas?

      Ale nie bój nic, chytrusy wykupią za pół ceny.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka