Gość: tukan
IP: 80.51.176.*
24.09.04, 22:52
Dlaczego NOE nie zabrał do arki samochodów?
Tyle nowych rodzinnych samochodów (Fabii) eleganckich limuzyn (Octavia) i
luksusowych limuzyn klasy premium (Superb) zostało przez to zatopionych...
Popatrzcie sami:
www.wiejskituning.com/galerie/funny/funny_pliki/pic32391.jpg