Dodaj do ulubionych

Prawdziwy lider

15.06.21, 20:21
Portugalia-Węgry 3:0. 3 bramki w 8 minut, pod koniec meczu, ostatnia w doliczonym czasie. 2 bramki strzelił Ronaldo.
I to jest prawdziwy lider drużyny. Człowiek który nie najmocniejsza drużynę pociągnie do zwycięstwa. I pociągnął do złotego medalu. A nie jakis łowca goli w najbogatszej i najmocniejszej drużynie w słabej lidze i w meczach towarzyskich i eliminacyjnych.
Obserwuj wątek
      • wislok1 Re: Prawdziwy lider 15.06.21, 21:20
        No, moze poza tym, ze bundesliga jest slaba...

To jest bardzo dobra liga, ale ostatnio zdominowana przez Bayern,,,,

Poza B.Dortmunf, RB Lipsk, reszta gra fajnie, ale bez szalu....
        • bywalec.hoteli Re: Prawdziwy lider 15.06.21, 22:04
          Jest słaba Bundesliga. Poza Bayernem który jest najsilniejszy i najbogatszy jest jeden, dwa dobre ale dużo biedniejsze kluby typu Dortmund, Lipsk, które grają dopóty dobrze dopóki Bayern nie kupi od nich najlepszych graczy. Lewego dostał od Borussi … za darmo.
    • gzesiolek Re: Prawdziwy lider 15.06.21, 22:12
      Ale oglądałeś mecz, czy tylko tak zestawiasz... Inny poziom wyprowadzania piłki, rozgrywania, całej drugiej linii... To co u nas potrafi jeden Zieliński i to tylko w Napoli tam potrafi wielki jak dąb DM (przyjęcie kierunkowe i to z przeciwnikiem na plecach, klepka w biegu, przerzuty na cm i klejenie tych podań), nie mówiąc o przepaści we wprowadzaniu piłki przez obrońców... Wstaw do nich Lewandowskiego też będzie strzelać... Co nie zmienia faktu, że Ronaldo to maszyna... Ale nawet on w naszej reprze prędzej by się zagotował o sfrustrowal niż coś więcej nastrzelal...
        • gzesiolek Re: Prawdziwy lider 16.06.21, 10:18
          A ja właśnie wczoraj oglądnąlem pół godziny Portugalii i pół godziny meczu na szczycie...
          Jak oglądałem powtórkę meczu naszych to Polacy grają na stop klatce... 2-3x wolniej...
          • tbernard Re: Prawdziwy lider 16.06.21, 10:36
            gzesiolek napisał:

> A ja właśnie wczoraj oglądnąlem pół godziny Portugalii i pół godziny meczu na s
            > zczycie...
            > Jak oglądałem powtórkę meczu naszych to Polacy grają na stop klatce... 2-3x wolniej...

Bo nasi nie maja kondycji z powodu pandemii. Jeden Duńczyk który nie miał kondycji z powodu pandemii, to się nawet przewrócił i musiał być przewieziony do szpitala i ledwo go uratowali. Chciałbyś aby nasi się poprzewracali i pojechali do szpitala?
      • bywalec.hoteli Re: Prawdziwy lider 15.06.21, 23:21
        Lewy jest w pierwszej setce najbogatszych Polaków. I super.
        Ale czy zostanie zapamiętany jako wybitny piłkarz który osiągnął sukcesy trudne do osiągnięcia czy tez rzemieślnik strzelający gole łatwym przeciwnikom?
        • ktos_z_kosmosu Re: Prawdziwy lider 16.06.21, 00:20
          bywalec.hoteli napisał:

> Lewy jest w pierwszej setce najbogatszych Polaków. I super.
          > Ale czy zostanie zapamiętany jako wybitny piłkarz który osiągnął sukcesy trudne
          > do osiągnięcia czy tez rzemieślnik strzelający gole łatwym przeciwnikom?

Wybacz, ale znów strzelasz kulą w płot.
          Ronaldo w 8 min, 3 gole.
          Lewy w 9 min 5 goli.
          Jeszcze dodam, ze lewy miał z trudniejszymi.
          Tyle z tego dobrobytu.
          • bywalec.hoteli Re: Prawdziwy lider 16.06.21, 00:37
            No nie wiem. Teraz Krystyna strzelił 2 gole z 3 w tych 8 minut, ale nie w Realu czy Interze tylko w nie za mocnej Portugalii i przyzwoicie grającym Węgrom a Lewy strzelił 5 w 9 min, ale w Bayernie i tylko Wolfsburgowi. Widzisz różnicę?
            • marekggg Re: Prawdziwy lider 16.06.21, 01:49
              jakby gral do dupy, to go nikt nie placi. o ile dobrze pamietam, to go nie wzieli z jakiegos polskiego klubu do bundesligi dlatego ze ladnie sie prezentowal. a niemcy go nie bardzo lubia, bo polak pokonolal ich wielkiego Mullera. tylko ze glosno tego nikt nie powie.
            • ktos_z_kosmosu Re: Prawdziwy lider 16.06.21, 06:52
              bywalec.hoteli napisał:

> No nie wiem.

Ja też, ale potrafię rachować i
              Ronaldo - 8 min. : 3 = 2,6; Lewy - 9 min. : 5 = 1,8
              Krystynami du..y zawracał sobie nie będę. Jedną już mam i też gole strzelam.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka