07.11.22, 15:07
Hehe, wyświetliła mi się reklama Ssangyong Korrando - taki SUV - prowadząca do dealera w Gnieźnie - choć śmieszne bo firma nazywa się „Autosanok” co kojarzy się z Autosanem i Sanokiem:

ssangyong.gniezno.pl
Ale co sądzicie o samej marce? Może teraz chińskie i indyjskie auta zdobędą popularność przy drożyźnie europejskich?
Obserwuj wątek
    • stavros2002 [...] 07.11.22, 15:22
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • qqbek Re: Ssangyong 07.11.22, 16:23
      To "Koreaniec".
      Marka obecna w Polsce od 30 lat.
      Obrzydliwe, a do tego pierwsze (że posłużę się cytatem z Clarksona) były "tak solidne jak erekcja emeryta".
      • engine8t Re: Ssangyong 07.11.22, 18:04
        Ty sie z emerytow nie nasmiewaj
        • qqbek Re: Ssangyong 07.11.22, 19:16
          engine8t napisał:

> Ty sie z emerytow nie nasmiewaj

To nie ja, to Clarkson.
          youtu.be/2BdmOxHZGSE?t=7
          Co prawda mówi to o Polonezie, ale...
    • only_the_godfather Re: Ssangyong 07.11.22, 17:04
      To Koreańczyk, w Polsce pojawił się jakoś razem z Daewoo nawet był sprzedawany w ich sieci dealerskiej. Egzemplarzy z tamtego okresu praktycznie już nie widać na drogach.
      • trypel Re: Ssangyong 07.11.22, 17:28
        Bylo daewoo musso. Z silnikiem i skrzynia Mercedesa. Raz się tym przejechałem. Naprawdę na owe lata kawał fajnej bryki
        • galtomone Re: Ssangyong 09.11.22, 09:31
          trypel napisał:

> Bylo daewoo musso. Z silnikiem i skrzynia Mercedesa. Raz się tym przejechałem.
          > Naprawdę na owe lata kawał fajnej bryki
          >

Daewoo Musso było potem. Pod koniec lat 90tych - niedługo po wejściu SS do PL samodzielnie sie na troche połączyli: motofakty.pl/ssangyong-historia-marki/ar/c4-16208767

A SS Musso 3.2 benzyna miał teść w leasingu nim sprzedawali to pod marka DeŁu...

Bez szału. Głośno, twardo, niewygodnie.... ale wtedy na drodze robił z zew. fajne wrażenie, bo był jak na tame lata duży i SUVów było u nas bardzo mało.... No i znacznie tańszy był od ML'a

Ale jakość wnętrza koszmarna.
    • shellyanna Re: Ssangyong 08.11.22, 14:25
      🙈
      Koledzy już skomentowali odpowiednio.

Ps. Znajoma miała 10 lat temu suva - nówkę z salonu. Nie było miesiąca, żeby nie jeździła zastępczym, bo auto w serwisie.
      Na plus - tej jej był wizualnie ładny.
    • shellyanna Re: Ssangyong 08.11.22, 14:26
      Weź się Heniek z używką przeproś i pogódź. Po prostu nie napiszesz o tym na forum. Nikt się nie dowie.
    • bolo2002 Re: Ssangyong 09.11.22, 09:16
      Szybko zapomnij o Ssangyongu! To wyjatkowo nieudane modele. Poza wygodą wewnątrz i duzymi bagaznikami- to reszta - nie do zaakceptowania. Totalnie paliwozerne silniki- ca 1,5-2 l paliwa wiecej niz francuskie/ na 100 km.
      Dziwne konstrukcje wewnatrz i w komorze silnika. Jak nie wierzysz-to wypożycz i sprawdż sam . Poza tym filma -była prawie bankrutem -serwis tez niepewny ! Restrukturyzacja firmy w Korei chyba nic nie dała?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka