Dodaj do ulubionych

OT Do bywalca

24.11.22, 18:20
Jakby co to Marek wystepuje też od jakiegoś czasu jako "szklany.koreczek"
Obserwuj wątek
    • qqbek Re: OT Do bywalca 24.11.22, 21:43
      spod_wyszkowa napisała:

> Jakby co to Marek wystepuje też od jakiegoś czasu jako "szklany.koreczek"

Że niby zatyczka analna?
      Nic wyszukanego, dał się tutaj już jako-tako poznać i tym razem "zieew, bez zaskoczenia".
    • bywalec_hoteli Re: OT Do bywalca 24.11.22, 23:21
      Tego to nie widziałem, ale od razu rozpoznałem, że spod_wyszkowa to lajtova aka tifa lockhart aka lodzermenschka aka zonazpoznania.
      • bywalec_hoteli Re: OT Do bywalca 24.11.22, 23:34
        Lajtova, psychiatra z Łodzi Cię szukał na forum
        • only_the_godfather Re: OT Do bywalca 25.11.22, 07:55
          Ty ale od Łodzi to Ty się odfajkuj. Nie macie u siebie w Poznaniu psychiatryka?
          • bywalec_hoteli Re: OT Do bywalca 25.11.22, 16:39
            Niestety Lajtova jest z Łodzi i stamtąd psychiatra jej szukal, ze szpitala Babinskiego.

Ja sam Łódź lubie i byłem tam kilka razy na koncertach
            • taniarada Re: OT Do bywalca 25.11.22, 16:51
              Lajtowa jest w porzo,żle interpretujesz .Tak samo miałeś z Borsuczycą .Na tym forum to nie ma miejsca dla kobiet .Ludzie co się z wami dzieje ?????
            • only_the_godfather Re: OT Do bywalca 25.11.22, 21:50
              bywalec_hoteli napisał:

> Niestety Lajtova jest z Łodzi i stamtąd psychiatra jej szukal, ze szpitala Babi
              > nskiego.
              >
              > Ja sam Łódź lubie i byłem tam kilka razy na koncertach

To się u nas mówi szpital na kochanówce lub kochanówka.
              • psychiatra.z.lodzi Re: OT Do bywalca 26.11.22, 00:50
                To prawda, jestem doktor Szulc z kochanówki, szukam pacjentki, zbiegła z naszego halfway house.
                • qqbek Re: OT Do bywalca 26.11.22, 14:23
                  psychiatra.z.lodzi napisał:

> To prawda, jestem doktor Szulc z kochanówki, szukam pacjentki, zbiegła z naszeg
                  > o halfway house.

Art. 227 kk
                  Lekarz psychiatrii jest funkcjonariuszem publicznym, podawanie się za takowego podlega ściganiu z urzędu.
                  • bywalec_hoteli Re: OT Do bywalca 26.11.22, 14:38
                    Ciekawe! a tylko taki lekarz? czy inni również?
                    • qqbek Re: OT Do bywalca 26.11.22, 15:09
                      bywalec_hoteli napisał:

> Ciekawe! a tylko taki lekarz? czy inni również?

Każdy lekarz powołany do czynności o charakterze administracyjnym.
                      Lekarz psychiatra (jeżeli ma prawo do wnioskowania o ubezwłasnowolnienie - ale wszyscy praktykujący w publicznej służbie zdrowia mają), lekarz orzecznik, lekarz członek komisji lekarskiej, lekarze będący jednocześnie kierownikami placówek służby zdrowia i ich jednostek organizacyjnych (ordynator oddziału, kierownik kliniki, itp.).
                  • psychiatra.z.lodzi Re: OT Do bywalca 26.11.22, 18:05
                    Co grozi mi o mądry Qqbku za podawanie się za psychiatrę będąc psychiatrą?

Szukam Lajtovej, to poważna sprawa.
                    Stavrosa szuka zaś psychiatra z Rzeszowa - tu mamy wielokrotnie zwielokrotnione urojenia wraz z kompleksem cipy.
                    • only_the_godfather Re: OT Do bywalca 26.11.22, 18:18
                      Skoro jesteś prawdziwym psychiatra to zweryfikujemy to w poniedziałek. Łódź to wbrew pozorom małe miasto.
                      • qqbek Re: OT Do bywalca 26.11.22, 23:32
                        only_the_godfather napisał:

> Skoro jesteś prawdziwym psychiatra to zweryfikujemy to w poniedziałek. Łódź to
                        > wbrew pozorom małe miasto.

Z tego co widzę, to jest u was jedna psychoterapeutka o nazwisku Szulc... ale "psychoterapeuta" a "psychiatra" to jak "szczanie w piwnicy" a "chlanie w Szczawnicy".
                    • qqbek Re: OT Do bywalca 26.11.22, 22:13
                      psychiatra.z.lodzi napisał:

> Co grozi mi o mądry Qqbku za podawanie się za psychiatrę będąc psychiatrą?

Poza rokiem pierdla z art. 277 klątwa prof. Miodka za tak pokraczne błędy stylistyczne.
                  • trypel Re: OT Do bywalca 26.11.22, 19:15
                    Dobrze ze się nie podał za inkwizytora. Tu chyba konsekwencją jest wolne smażenie w oleju. Tak czytałem:)
                    • qqbek Re: OT Do bywalca 26.11.22, 20:05
                      trypel napisał:

> Dobrze ze się nie podał za inkwizytora. Tu chyba konsekwencją jest wolne smażen
                      > ie w oleju. Tak czytałem:)
                      >

Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej Inkwizycji!
                      • trypel Re: OT Do bywalca 26.11.22, 20:15
                        To nie to universum jakby powiedział mój junior :)

"Ale nie sądziłem, by znalazł się śmiałek, który skradłby mi mój uniform. W końcu za podawanie się za inkwizytora groziły kary tak surowe, że nawet największego zuchwalca mogły przyprawić o drżenie łydek."
                        • qqbek Re: OT Do bywalca 26.11.22, 22:42
                          trypel napisał:

> To nie to universum jakby powiedział mój junior :)
                          >
                          > "Ale nie sądziłem, by znalazł się śmiałek, który skradłby mi mój uniform. W koń
                          > cu za podawanie się za inkwizytora groziły kary tak surowe, że nawet największe
                          > go zuchwalca mogły przyprawić o drżenie łydek."

To z kolei "nie moje uniwersum" (Piekara).
                          Miałem na myśli "moje uniwersum":
                          • trypel Re: OT Do bywalca 27.11.22, 08:04
                            To universum to wszyscy znają:)
                            • taniarada Re: OT Do bywalca 27.11.22, 10:03
                              Wracajac do tematu to nie jest zdrowe kogoś ośmieszać ,wbijać w sygnaturkę czyjeś wyrwane z kontekstu zdania .Facet który ma już z górki swoje życie .Tu psychiatra jest bezradny ,bo było już o tym sporo rozmowy i ten proceder trwa już długo .Jak by facet nie mógł pisać normalnie i tak się zachowywać .
    • waga170 Re: OT Do bywalca 25.11.22, 14:43
      Bywalec i przywleczona przez niego spolka, wysrywajcie sie w kiblu i nie zasrywajcie tego forum.
      Ten debilny watek jeszcze wisi, a przez pojeba bywalca nie mamy juz pamiatki po Szymku.
      • qqbek Re: OT Do bywalca 25.11.22, 14:57
        Wywalili Szymkowy reżim treningowy?
        Jak mogli?
        A samo wyciąganie tych wątków po latach trąci nekrofilią.
        • waga170 Re: OT Do bywalca 25.11.22, 15:23
          Szymek jaki byl, ale to byla pewnego rodzaju gwiazda tego forum. On byl ze starej Pragi i te klimaty swojej mlodosci, kolesiow, silki, budki Ruch, Rondo Wiatraczna w jednym watku tak opisal ze Jaroslaw Iwaszkiewicz moglby sie zawstydzic. A ten kurwa cymbalec wykopal watek i podal :) zamiast :( bo to jednak cymchujbajec jest.
          • qqbek Re: OT Do bywalca 25.11.22, 15:56
            Ja go nie rozumiem po prostu.
            Chyba lubi być nielubiany.
            Jakieś dziwne skrzywienie, o masochizm się ocierające, może na e-madce tak mu się stało?
            • bywalec_hoteli Re: OT Do bywalca 25.11.22, 16:01
              Zachwyciłem się tekstem Szymiego o treningach i dlatego go wyciągnąłem. Nie wiem kto to przeniósł na Osla. Czy to cos złego albo nielubianego?
          • taniarada Re: OT Do bywalca 25.11.22, 16:37
            waga170 napisała:

> Szymek jaki byl, ale to byla pewnego rodzaju gwiazda tego forum. On byl ze star
            > ej Pragi i te klimaty swojej mlodosci, kolesiow, silki, budki Ruch, Rondo Wiatr
            > aczna w jednym watku tak opisal ze Jaroslaw Iwaszkiewicz moglby sie zawstydzic.
            > A ten kurwa cymbalec wykopal watek i podal :) zamiast :( bo to jednak cymchujb
            > ajec jest.
            A czy tu starvos nie jest bez winy ?Przecież to chory człowiek i znęca się psychicznie nad bywalcem .Nie musisz być w każdym wątku i nie jest to twoje prywatne forum .
            • only_the_godfather Re: OT Do bywalca 25.11.22, 22:00
              Bez powodu zapewne się nie znęca. Dziwne, że nad nikim innym się nie znęca.
      • bywalec_hoteli Re: OT Do bywalca 25.11.22, 16:02
        waga jestes idiota bo nie wiesz kto dobry a kto zły i się niesłusznie przypierdzielasz.

łapaj lepiej stawrosa
        • trypel Re: OT Do bywalca 25.11.22, 16:28
          To stavros wyciągnął wątek szymiego?
          • bywalec_hoteli Re: OT Do bywalca 25.11.22, 16:40
            Nie no ja wyciągnąłem ale czy jest to zakazane? Lubie jego humor i tez mi brakuje Szymiego
            • trypel Re: OT Do bywalca 25.11.22, 17:41
              To trzeba było sobie poczytać
              Ale po co wyciągasz? Nie widzisz ze nikt tego nie chce?
              • bywalec_hoteli Re: OT Do bywalca 25.11.22, 17:45
                a ja to nikt? dobra, jak jeszcxe jeden powie żebym nie wyciągał starych wątków Szymiego to nie będę
                • only_the_godfather Re: OT Do bywalca 25.11.22, 21:53
                  Lubisz teksty szymiego to sobie czytaj. Po wała wyciagsleś wątek który teraz spadł na oślą? Serio bywalec ale czasem zachowujesz się jak dziecko.
        • taniarada Re: OT Do bywalca 28.11.22, 05:52
          Dokładnie wczoraj o Tobie to samo można powiedzieć .Jesteś tyle na ematce ,a nie masz zielonego pojęcia kto jest dobry ,a kto zły i po co tu się pojawił i atakuje XD .Nie masz kompletnego rozeznania kolego .Pozdrowka .
      • spod_wyszkowa Re: OT Do bywalca 25.11.22, 16:22
        Waga, śraga, sraga.
        • waga170 Re: OT Do bywalca 25.11.22, 16:30
          spod_wyszkowa napisała:

> Waga, śraga, sraga.taniarada
          • taniarada Re: OT Do bywalca 25.11.22, 16:33
            Nie jestem tym za kogo mnie masz .Zrób coś ze sobą człowieku .Starość jest okropna w twoim wydaniu .Żal tyłek ściska .
    • taniarada Re: OT Do bywalca 25.11.22, 16:32
      Lajtowa bywalec nie jest tym trollem co udaje twoją żonę .Tam pełno zaburzonych i był tu watek Rikii .Żal tylek ściska że facet po 60 co ma wnuki tak trolluje i hejtuje .Mnie tak samo zrobił ,ale adminka to usunęła i ten watek też powinien wylecieć .Niektórzy powinni non-stop siedzieć u psychologa .Na E dużo fajnych jest osób i kobiet z którymi warto rozmawiać ,resztę szerokim łukiem i tobie też to doradzam .

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka