pawel.lang
17.03.05, 10:17
Czesc i czolem. Mam propozycje od znajomego w niemczech kupic zadbane auto
Opel Vectra (A) 2.0 Automatic.
Mam kilka pytan. Moze sie ktos orientuje i mi pomorze?
1. Czy taka skrzynie biegow mozna u nas naprawic? Ile taka przyjemnosc
kosztuje?
2. Ile paliwa takie cos pozera na 100km??
3. Ile moze kosztowac ubezpieczenie takiego "malucha"?
No i na koniec moze jakies doswiadczenia z takim autem?