Dodaj do ulubionych

Opel Vectra A 2.0 Automatic

17.03.05, 10:17
Czesc i czolem. Mam propozycje od znajomego w niemczech kupic zadbane auto
Opel Vectra (A) 2.0 Automatic.

Mam kilka pytan. Moze sie ktos orientuje i mi pomorze?

1. Czy taka skrzynie biegow mozna u nas naprawic? Ile taka przyjemnosc
kosztuje?

2. Ile paliwa takie cos pozera na 100km??

3. Ile moze kosztowac ubezpieczenie takiego "malucha"?

No i na koniec moze jakies doswiadczenia z takim autem?
Obserwuj wątek
    • gtrfreak Re: Opel Vectra A 2.0 Automatic 17.03.05, 21:15
      Kazda skrzynie mozna naprawic, a ta nie bedzie sie psula czesceij niz reczna.
      Wrecz odwrotbie bo nie pozwala kierowcy na idiotyczne zachowanie.

      Jezdzilem tym kilka razy, w tym w Szkocji - palil okolo 8 L przy dosc
      uciazliwej jezdzie (szkockie waskie jednoipolpasmowki), bez przerwy
      przyspieszanie i ostre hamownanie. Prowadzi sie niezle, ale na szkockie drogi
      troche za duzy...
      • pepe31 Re: Opel Vectra A 2.0 Automatic 18.03.05, 09:26
        Miałem takie auto w połowie lat 90, rozumiem, że silnik 115 koni, auto przejechało
        u nas ponad 400.000 km, po 300.000 km wymienialismy tarczki, auto 60% czasu
        jeździło na trasach w trybie D, sama skrzynia bezawaryjna sterowana
        elektronicznie i stosowanan w wielu autach GM, taką skrzynię ma moja żona w
        swojej Corsie.
        Wymienialiśmy olej w skrzyni co 3 wymianę oleju w silniku, mało jeździliśmy w
        trybie S i W, nie masz się co obawiać, jest masa ludzi, którzy potrafią
        naprawiać te skrzynie bez problemu za rozsądne pieniądze. Jeśli coś się dziejeze
        skrzynią sprawdź najpierw elektornikę silnika ( silnik krokowy, czy takie tam) a
        dopiero zajmuj się skrzynią.
        Ja osobiście polecam, bo jest to dobra propozycja.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka