Gość: Michal Re: Czy korzystaliscie keidys z uslug tirowek? IP: *.telia.com 24.08.02, 20:35 Nie,ale mozesz cos opowiedziec z wlasnej autiopsji.Tu sa same chlopy.Odstrasza mnie brak wody,i ilosc nieznanych klientow przedemna. Pzdr.Michal Link Zgłoś
tir.driver Re: Czy korzystaliscie keidys z uslug tirowek? 25.08.02, 14:42 Gość portalu: Michal napisał(a): > Nie,ale mozesz cos opowiedziec z wlasnej autiopsji.Tu sa same chlopy.Odstrasza > mnie brak wody,i ilosc nieznanych klientow przedemna. > Pzdr.Michal Ja nie korzystam, bo jestem gejem. Link Zgłoś
letalin Re: Czy korzystaliscie keidys z uslug tirowek? 25.08.02, 19:13 tir.driver napisał: > > Ja nie korzystam, bo jestem gejem. Nie ma jeszcze alei dla gejów? Niemożliwe! Trzeba tylko dobrze poszukać... Link Zgłoś
cracovian Re: Czy korzystaliscie keidys z uslug tirowek? 26.08.02, 08:20 Najlepiej zebys sie sam w takim razie czasem wydymal. Moze ci to pomoze na mozg i ogolne samopoczucie. Link Zgłoś
Gość: spi Re: Czy korzystaliscie keidys z uslug tirowek? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 25.08.02, 11:55 Kiedyś spotkałem naprawdę fajną niunię, 60 zł ona złapała się za kostki wypieła tyłeczek i dawaj. Jak kłoda drewna, nigdy więcej(po tym zrobiłem sobie badania, na szczęście bez strat). Link Zgłoś
Gość: Dr Okienko serologiczne IP: 212.33.78.* 26.08.02, 08:43 To lepiej sobie te badania powtórz, bo jest tzw. "okienko serologiczne" - gdy zakażenie jest, a nie da się go jeszcze wykryć. W przypadku HIV i wirusowego zapalenia wątroby (dwa najbardziej popularne wirusy przenoszone drogą płciową) może to trwać do pół roku. Powodzenia Link Zgłoś
Gość: Andre Re: Czy korzystaliscie keidys z uslug tirowek? IP: *.pcplus.com.pl 27.08.02, 19:41 Owszem. Pomogły mi zmienić koło. Zamiast płynów ustrojowych wymieniliśmy uprzejmości w języku zbliżonym do polskiego. PZDR Link Zgłoś
mareks11 Re: Czy korzystaliscie keidys z uslug tirowek? 28.08.02, 17:08 Zapewne nie miały w wyposażeniu kapelusza, więc z dymanka w skodzie nici...... Link Zgłoś
Gość: Andre Re: Czy korzystaliscie keidys z uslug tirowek? IP: *.pcplus.com.pl 01.09.02, 21:28 mareks11 napisała: > Zapewne nie miały w wyposażeniu kapelusza, więc z dymanka w skodzie nici...... Jechałem w ów czas busem. Link Zgłoś
Gość: joanna Re: Czy korzystaliscie keidys z uslug tirowek? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 27.08.02, 21:40 eeee, chłopaki, co tak skromnie? te panie raczej nie cierpią na brak zainteresowania! Link Zgłoś