medea5 24.10.02, 22:45 Zwracam się z prośbą. Wybieram się na kilka dni na Węgry. Trasa przez Słowcje. Czy ktoś może mi pomóc i napisać, czy są tam jakieś opłaty drogowe? Z góry dziękuję za pomoc medea Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: obi. Re: Prośba-winety na Słowacji IP: *.acn.pl / 10.134.129.* 24.10.02, 23:40 Z całą pewnością winiety na autostrady. Kupisz na granicy (drożej) albo na pierwszej lepszej stacji benzynowej po stronie słowackiej (po cenie nominalnej). Pozdr Link Zgłoś
Gość: lux Re: Prośba-winety na Słowacji IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 25.10.02, 09:00 Można tez kupić w PZMOT, w lipcu za 14 dni - ok. 25 PLN. Obowiązuje na głównych drogach Link Zgłoś
Gość: Maciek Re: Prośba-winety na Słowacji IP: 147.229.121.* 25.10.02, 09:12 Obowiazuje TYLKO na austostradach, jadac na Wegry nie wiem czy bedzie Ci potrzebna - zalezy skad jedziesz. Jadac np. przez Chyzne, Banska Bystrice nie musisz kupowac winiety (austrada Banska - Zvolen /20km/ jest wylaczona z oplat) - chzba ze jedziesz inna droga. Tak naprawde winierty na Slowacji sa wymagane na odcinkach Povarska Bistrica - Bratislava, Bratislava - Breclav - /Brno/, Rozemberok - Liptovski Jan. Pozdrawiam. Link Zgłoś
medea5 Re: Prośba-winety na Słowacji 25.10.02, 11:06 Serdecznie dziękuje za pomoc. Pozdrawiam Wszystkich medea Link Zgłoś
Gość: darekk Re: Prośba-winety na Słowacji IP: *.telecom.sk 25.10.02, 12:50 mieszkam na slowacji od poczatku pazdziernika (wyjechalem tu sluzbowo). drogi maja tu bardzo dobre, ale trzeba za nie placic. winietka na 15 dni kosztuje 100SKK czyli 9,90 PLN. dluzsza chyba nie bedzie ci sie oplacac. pozdrawiam ze slowacji darekk Link Zgłoś
Gość: darekk Re: Prośba-winety na Słowacji IP: *.telecom.sk 25.10.02, 12:51 zapomnialem dodac, ze oplata dotyczy wylacznie autostrad i drog ekspresowych Link Zgłoś
medea5 Re: Prośba-winety na Słowacji 25.10.02, 12:56 Jeszcze raz gorąco wszystkim dziękuję. Znacznie ułatwiliście mi życie. Pozdrawiam. medea Link Zgłoś