Dodaj do ulubionych

Bezpieczniki

31.01.06, 20:11
Chciałem sie spytac czy brak bezpiecznika przy pozycji od ABS moze oznaczac ze ABS nie działa. Zauwazylem to dopiero 20 minut temu. PS. jeszcze nie mialem okazji hamować awaryjnie wiec nie wiem czy działaja. Moze bede mial dzis okazje zobaczyc jak bede musiał gdzieś jechać. Pozdrawiam
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka