Gość: Doki
IP: 195.13.26.*
17.12.02, 16:52
Takie male ostrzezenie.
Mam w swoim Sceniku fabryczne radio z odtwarzaczem CD, bez zmieniarki. Problem z nim jest taki, ze nie chce odtwarzac plyt zabezpieczonych przed kopiowaniem, a takich jest coraz wiecej. Rozmowa w sklepie z plytami potwierdzila, ze niektore modele fabrycznych odtwarzaczy samochodowych maja problem z zabezpieczanymi plytami. Zanim wiec zdecydujecie sie na takie radio, wezcie ze soba jakas zabezpieczona plyte. U mnie zabezpieczane przez Bertelsmanna (a wiec i Sony Music) nie graja. Warner Music: nie po kolei i czasem zagra, a czasem nie, jak sie trafi.
No i gdybysmy wszyscy zbojkotowali zabezpieczane plyty, moze przemysl muzyczny dalby sobie spokoj z tym nonsensem. Tylko ze to nie jest temat na to forum.
PZDR