Dodaj do ulubionych

zakup auta

12.02.03, 18:45
Witam,

chce zmienic auto, moje ostatnie autka to renowki

jakos nastwaim sie na diesel'a 1.9DCI lub 2.2DCI, moze benzyna 1.8 lub 2.0
pewnie w leasing bo zmienilem sposob funkcjonowania na swiadczenie uslug i
pewnie nawet nie jesli u obecnego zleceniodawcy to u kolejnego tez tak sie
bede rozliczal

Pytanie - czy mozecie podzielic sie doswiadczeniami? oraz czy ktos dodawal
konikow do diesel'i i ile to kosztowalo?

z rata leasingowa wychodzi tak, ze placisz 1800 brutto i masz 1.9 expression
albo dokladam pare stowek, zakladajac, ze zjede z ceny 2.2

rozum mowi 1.9 expression, serce podpowiada 2.2
co wybraliscie i dlaczego?

ile Wam sie udalo obnizyc ceny zakupu nowego/co Wam dolozono w cenie?

dzieki za komentarz!
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka