Dodaj do ulubionych

click z Nysy

14.03.03, 10:00
Jesli mieszkam 15 km od miejsca zatrudnienia i moj jedyny bagaz stanowi
neseser i pojemnik na drugie sniadane to jest to wymazone autko. Sam sie
dziwie ze dopiero teraz ktos wpadl na pomysl, aby u nas robic takie autka.

Idee Autyka miejskiego w postaci Smart zabila jego cena.
Obserwuj wątek
    • bart_ Ilu jeszcze SPAMERÓW zrobi nowy wątek o Clicku ? 14.03.03, 11:05
      • Gość: Henry Re: Ilu jeszcze SPAMERÓW zrobi nowy wątek o Click IP: *.telia.com 14.03.03, 15:31
        Grogreg,pokaz jak to autko wyglada,podaj troche faktow,to nowosc dla wiekszosci
        z nas.
        Pozdrawiam; HH
        ________________________________________________________________________________

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka