Dodaj do ulubionych

Renault Megane Coupe

21.07.07, 22:58
nawet nie wiem czy dobrze napisalam :)) Kochani nie bardzo znam sie na
samochodach,dlatego prosze Was o rade. Mamy mozliwosc kupienia Renault Megane
Coupe,1998r silnik 1,6 benzyna po dosyc okazyjnej cenie. Ale czy warto? Czy
to autko duzo pali? Czy jest ekonomiczne? Prosze o podpowiedz:))
Obserwuj wątek
    • expedit54 Re: Renault Megane Coupe 21.07.07, 23:23
      lukasowa napisała:

> nawet nie wiem czy dobrze napisalam :)) Kochani nie bardzo znam sie na
      > samochodach,dlatego prosze Was o rade. Mamy mozliwosc kupienia Renault Megane
      > Coupe,1998r silnik 1,6 benzyna po dosyc okazyjnej cenie. Ale czy warto? Czy
      > to autko duzo pali? Czy jest ekonomiczne? Prosze o podpowiedz:))

Ja mam taką "żółtą kaczuchę" rocznik '96.
      W sumie nie nastręcza strasznych kłopotów ale ostatnio coś dzieje sie z
      obrotami. Na stronie klubowej sprawdziłem że w silniku 1.6 występuje to dość
      często. Silnik krokowy wyczyściłem, być może coś jest z samym czujnikiem wolnych
      obrotów.
      Poza tym jest to fajne autko dla młodej osoby (ewentualnie 2 młodych) osób do
      miasta. Moja kaczucha została zagazowana przez poprzedniego właściciela i na
      koszty użytkowania naprawdę nie mogę narzekać. Generalnie w mieście w korkach
      pali max 10l gazu. Rakieta to może nie jest bo tylko 90KM ale do miasta
      spokojnie wystarczy. Na trasy nadaje się średnio bo ma za krótką skrzynkę ale
      fajnie brzmi ten silniczek jak mu dasz trochę obrotów :))
      Napewno musisz uważać czy nie była wypadkowa, bardzo dużo tych aut jest po
      mniejszych lub większych dzwonach. Moja była uderzona lub przytarta lewą stronę
      bo widać to było po robionych progach.

Pozdrawiam

Po szczegóły nt pojazdu zapraszam na www.meganecoupe.pl/index2.html
      • chris62 Re: Renault Megane Coupe 26.07.07, 11:44
        expedit54 napisał:

> Ja mam taką "żółtą kaczuchę" rocznik '96.
        > W sumie nie nastręcza strasznych kłopotów ale ostatnio coś dzieje sie z
        > obrotami. Na stronie klubowej sprawdziłem że w silniku 1.6 występuje to dość
        > często. Silnik krokowy wyczyściłem, być może coś jest z samym czujnikiem wolnyc
        > h
        > obrotów.

Sprawdź wężyk podciśnieniowy może ma jakąś dziurkę.
      • pindoll Re: Renault Megane Coupe 01.08.07, 21:22
        miałem takie cuś nowe w 1998 roku - z silnikiem 2.0 115 KM - zółty. Zrobiłem
        nim niecale 20 tyś km, bo niestety taki jeden skasowal mi go na ament
        (zakłamana Hestia odkupiła wraka - pewnie jeździ do tej pory, choć naprawde nie
        powinien... ;/). Niewiele wniose do wątku, gdyż nie miałem z nim w tym krótkim
        czasie żadnych kłopotów, ale chciałem powspominać: Generalnie jak na tamte
        czasy niezły lans (miałem sporo zabawy z płcią przeciwną), ale teraz juz raczej
        nie rzuca sie w oczy. Ale polecam, gdyż bardzo dobrze mi sie kojarzy :] Teraz
        takiego mozna kupić poniżej 10 tyś
      • kamil.zakrzewski Re: Renault Megane Coupe 01.08.07, 17:06
        Witam! Od 1,5 roku jestem szczesliwym posiadaczem tego autka i poprostu
        zakochalem sie w nim i w marce renault. Auto jest super ma swietny wyglad jest
        oryginalne i zadko spotykane po za tym swietnie sie prowadzi. Renault megane
        coupe to cos wiecej niz zwykle auto typu golf.
    • wujaszek_joe Re: Renault Megane Coupe 01.08.07, 17:45
      tragiczny jest dostęp do bagażnika, to auto powinno mieć otwieraną tylną klapę
      wraz z szybą. także o nietypowych przewozach trzeba zapomniać.
      kuzyn ma i jest bardzo zadowolony. podobno ten silnik jest bardzo oszczędny

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka