al9
03.02.09, 11:04
Jak oceniacie swoje samochody?
warto płacić więcej za paliwo i serwis - w stosunku do aut klasy
średniej i wyższej, ale limuzyn?
Wyzsza pozycja za kierownicą, duża masa - to zalety?
Nastepne auto to tez bedzie terenówka?
czy duża limuzyna z napędem na 4 koła typu a6, DB?
Pozdrawiam
al