kasiaaaa24
04.02.09, 10:38
udaje Wam się odłożyć (np na konto) ? Nie pytam o konkretną kwotę,
bo nie chcę żeby moje pytanie zostało uznane za kontrowersyjne, poza
tym nie interesuje mnie to i to nie moja sprawa. Ciekawi mnie jednak
jaki to procent łącznego dochodu np. małżeństwa. Mam nadzieję, że
nikogo nie urazi to pytanie.