Gość: artur IP: 195.149.64.* 16.06.10, 13:48 Witam, jak wygląda przejazd przez granicę Słoweńko - Chorwacką? Czy jest tradycyjna odprawa? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: tom Re: granica IP: *.tvkstella.pl 16.06.10, 15:41 Formalnie jest normalna odprawa. Zwykle przejeżdża się tak, jak każdą inną granicę Chorwacji - pokazuje się paszport, czasem twarz do niego pasującą i tyle. Ale znam przypadek, że moich znajomych przetrzepano dokładnie, łącznie z rozpakowywaniem auta i obwąchiwaniem bagaży przez psa. Możliwe, że chodziło o narkotyki, a cała grupa (studenci) wyglądała tak jak... studenci, więc prewencyjnie ich przekopali. Jasne, ze nic nie znaleźli, ale... strata czasu w podróży - ponad 2,5 godziny. Odpowiedz Link Zgłoś