IP: 195.149.64.* 16.06.10, 13:48
Witam,
jak wygląda przejazd przez granicę Słoweńko - Chorwacką? Czy jest
tradycyjna odprawa?
Obserwuj wątek
    • Gość: tom Re: granica IP: *.tvkstella.pl 16.06.10, 15:41
      Formalnie jest normalna odprawa. Zwykle przejeżdża się tak, jak każdą inną
      granicę Chorwacji - pokazuje się paszport, czasem twarz do niego pasującą i
      tyle. Ale znam przypadek, że moich znajomych przetrzepano dokładnie, łącznie z
      rozpakowywaniem auta i obwąchiwaniem bagaży przez psa. Możliwe, że chodziło o
      narkotyki, a cała grupa (studenci) wyglądała tak jak... studenci, więc
      prewencyjnie ich przekopali. Jasne, ze nic nie znaleźli, ale... strata czasu w
      podróży - ponad 2,5 godziny.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka