Dodaj do ulubionych

autokarem?

23.05.05, 14:26
ktos z was jechał? chcemy pobyc na miejscu 10-14 dni, ale jechac autokarem.
Jaką firmę polecacie?dzięki, proszę o info na forum lub maila
Obserwuj wątek
      • remoskolhasos Re: autokarem? 18.08.14, 23:15
        manifold.pl widze ze temat sprzed prawie 10 lat wiec moze warto odświezyc nieco aktualnym przewoźnikiem :) polecam bo ostanio się zeniłem we Wrocławiu i rodzine ze Śląska mi zwieźłi z tego co słyszałem w bardzo komfortowych warunakch.
        • dzies-iaty Re: autokarem? 19.08.14, 12:46
          Jeśli zależy Ci na komforcie (a jednak powinno latem przy takiej odległości) to zdecydowanie wybierz Manifold, bo mają wysoki standard no i bezpieczne autokary.
            • dzies-iaty Re: autokarem? 26.08.14, 13:15
              niektórzy boją się latać :) generalnie wynajem autokaru przy dużej ilości osób jet o tyle ok, że jedziesz jak chcesz, zatrzymujesz się gdzie chcesz (wszystko zależy oczywiście od finansów). a manifold, o którym tu wspomniałem, ma tę zaletę, że naprawdę standard mają na poziomie. ja tak do Rumunii jechałem jakiś czas temu i na przykład zahaczyliśmy sobie o Tokaj :)
    • reflow Re: autokarem? 24.09.14, 16:13
      Czasy się zmieniają, na lepsze oczywiście :)

Jeśli chodzi o przewoźników autokarowych, to w dzisiejszych czasach standardem jest to, że autokar posiada wc, klimatyzację, tv, bezprzewodowy internet wi-fi, ekspres do kawy i wiele innych, umilających podróż rzeczy. Podróż autokarem jest komfortowa i bezpieczna, dlatego dla kogoś, kto nie ma przekonania do lotów samolotem, jest to bardzo dobra alternatywa.

Sama wolę jeździć autokarem, niż latać samolotem i wcale nie uważam, że jest to męczące. Wręcz przeciwnie.

Mogę polecić portale, gdzie kupuję bilety. Korzystam z niego od kilku lat i nigdy się nie zawiodłam.

1. www.autokary24.pl
      2. bilety-autokarowe-online.pl

Z tego drugiego korzystam o wiele rzadziej, ale czasem warto zajrzeć :)

Pozdrawiam!
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka