IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.08.05, 14:51
My też właśnie wróciliśmy z Pagu. Było rewelacyjnie. Na samj wyspie jest
pięknie. Tylko dojazd do Chorwacji fatalny. Korki i jeszcze raz korki.
Obojętne o której i z jakiego miejsca wyjedziecie. Same widoki jednak i plaze
sa warte tego stania w korkach.
Jeśli się wybieracie, polecam biuro Perla Pag, Beata to pełna
profesjonalistka w obsłudze gości. Zarówno przed jak i w czasie pobytu.

Pozdrawiam wszystkich i jesli ccecie pytajcie, co wiem to powiem.

Gosia
Obserwuj wątek
    • Gość: AnkH Re: Pag IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.05, 08:38
      Ja w kontakcie mailowym nie polecam pani Beaty- ignorancja. Poza tym, ceny wyższe niż u gospodarzy.
      Pozdrawiam
      Ankh

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka