Gość: Gosia
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
07.08.05, 14:51
My też właśnie wróciliśmy z Pagu. Było rewelacyjnie. Na samj wyspie jest
pięknie. Tylko dojazd do Chorwacji fatalny. Korki i jeszcze raz korki.
Obojętne o której i z jakiego miejsca wyjedziecie. Same widoki jednak i plaze
sa warte tego stania w korkach.
Jeśli się wybieracie, polecam biuro Perla Pag, Beata to pełna
profesjonalistka w obsłudze gości. Zarówno przed jak i w czasie pobytu.
Pozdrawiam wszystkich i jesli ccecie pytajcie, co wiem to powiem.
Gosia