Gość: boriss
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
02.07.08, 18:35
Drodzy Forumowicze! Czy ktoś z Was wie jak wygląda droga nr 62 między Sestanovac a Ploce (Sestanovac - Grabovac - Zupa - Vrgorac - Ploce)? Wąska? Strome podjazdy/zjazdy? Szaleni Chorwaci w swych zastavach? Traktory? Rozbójnicy ;)? A może miny wzdłuż granicy z BiH? ;)
Będę jechał wzdłuż wybrzeża w sobotę (nie ma na to rady) i zastanawiam się, czy ta droga przez góry jest lepszym wyjściem niż jadranska magistrala z jej makarskimi i tucepi zapchanymi w soboty do niemożliwości.
pozdrav (i ciekawe, czy i Wy nie potraficie doczekać się wyjazdu, co?)