Gość: gb IP: *.lublin.cvx.ppp.tpnet.pl 12.07.03, 11:41 Czy ktoś z Was był w tym roku w tym resorcie Vinga na Rodos? Jak wrażenia? gb Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj