10.09.03, 18:46
Czy był ktoś w Nei pori,jak tam jest,jak wygląda plaża,jeśli ma ktoś jakieś
fotki chętnie zobacze.Może ktoś z Was był w apartamencie Voula?Dziękuje za
wszelką informacje
Obserwuj wątek
    • Gość: Christian Re: Nei pori IP: *.katerini.access.acn.gr 11.09.03, 14:08
      moja pracownica pracowała w zeszłym roku dla biura które miało te apartamenty,
      delikatnie mówiąc jedne z najtańszych i najgorszych w całej miejscowości.
      Stare, dawno nie odnawiane, po prostu się sypią. lepiej wziąć sam przejazd na
      miejscu wynając pokój, za 12 - 15 euro za dobę (za apartament , nie od osoby),
      teraz te wszytskie najlepsze jak teodora, bruni i inne stoją wolne. Chyba ze
      ktoś lubi się gnonić z właścicielką budynku i awanturowac o żarówki, ciepłą
      wodę i tynk sypiący sie na głowę. Teraz po sezonie można tu sobie grymasić do
      woli jesli chodzi o pokoje. Miejscowośc ma piękna piaszczysta plażę,
      (pisekprawdziwy, nie żaden żwirek), jest kilka biur w któryh mozna sobie kupic
      wycieczki po różnych cenach, w zaleznosci chyba od jakości. Dyskoteka działa
      do konca miesiąca, Sklepy normalnie pootwierane. jak jednak koniecznie chcesz
      jechac do Vouli to bierz pokój na najwyższym piętrze bo ostatnie piętro jest
      najnowsze. Są tez od roku jakieś 3 pokoje na parterze ale ich nie widzieliśmy
      więc nie chcę nic o nich pisać.
    • Gość: adam Re: Nei pori IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.03, 17:01
      chyba nawet wiem, który to Christian - to Krzysztof Baran, przedstawiciel
      Skarpy w Grecji. Voula odmówiła mu w tamtym roku przyjmowania gości, a nas
      pomimo, że mieliśmy zapłacone wyrzucili z hotelu ponieważ Skarpa nie zapłaciła
      za nasz pobyt w hotelu. Byłbym nieszczery gdybym powiedział, że biuro nas
      zostawiło na plaży. Nie, zakwaterowali nas w apartamentach 500 m od plaży o
      klasę gorsze od tych w których mieliśmy mieszkać za symboliczną dopłatą 15 € od
      osoby.
      Był to ostatni nasz wyjazd z tego biura. Apartameny są raczej ok ale bez klimy.
      • elinida Oho! Zaczyna sie obsmarowywanie... 22.09.03, 18:00
        robi sie ciekawie :) znowu sie zaczyna obsmarowywanie :) oj nieladnie nieladnie
        panowie tak jeden przez drugiego ;) Czyzby Christian sie mscil za to, ze Voula
        odmowila mu przyjmowania gosci?? Prosze pansta, zaczyna sie robic goraco... :D
        Ciekawa sytuacja :> az jestem ciekawa jaka rzeczywiscie jest prawda :) Czy jest
        ktos w neoi poroi bardzo obiektywny? ;) chyba kiedys otworze agencje
        detyktywistyczno-informacyjna na temat hoteli w Neoi Poroi i nie tylko, niezly
        pomysl nie? :)
      • Gość: Christian oszust IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 27.09.03, 16:46
        Skarpa ani zaden z naszych kontrachentów nigdy nie miał w nei pori
        apartamentów Voula. odsyłam wiec zainteresowanych do biura Antałek z krakowa i
        Gunis travel z grecji, które sa w posiadaniu tych apartamentów. w zeszłym roku
        było z kolei wynajmowane one przez biuro Mouratidis travel i chyba byli w nich
        turysci z bratniaka. Powyższe fakty mozna sprawdzic na stronach wyzej
        wymienionych biur. Cuż dziwiłem się w sumie czemu nikt nie naskoczył na skarpę
        ani na nas czyli Etal travel, ale widac cierpliwy sie doczeka. Faktem jest ze
        mieli tam w Vouli jakieś perturbacje ale może ktoś na przykład nie wie z jakim
        biurem jeżdzi na wczasy, polecam więc zobaczyć z kim pan ma umowę. Przy okazji
        polecam przed nastepnym artykułem przejchać się do nei pori bo najdalej
        połozone apartamenty sa w odległości 340 m od morza. A skoro był pan w Vouli w
        zeszłym roku, i nawet pan nie wie z jakim biurem i chyba nawet do końca w
        jakiej miejscowości, to dlaczego jakies inne biuro pan obsmarowywuje? Przy
        okazji musze poinformowac ze zdziwiłbym się gdyby rzeczywiście sie udalo
        znalesc apartamenty gorsze od Vouli w nei pori. No chyba ze ktos lubi tynki
        sypiace sie na sufit.
        reasumujac list wyglada na probe zaszkodzenia skarpie, z taka malą i dyskretna
        pochwałą dla Vouli. albo wiec autorem jest ktoś z biura Antałek albo Gounis
        travel, czyli ich oficjalny kontrachent wożący swoje biuro w półciężarówce.
        Ale chyba to zbyt daleko idące przypuszczenia. przecież ludzie nie robią sobie
        takich rzeczy.
        Łączę wyrazy szacunku
        PS
        Krzysztof sie inaczej nazywa.
        PS 2 z juakiego hotelu was niby wyrzucono?
        PS 3 może jakis dowód?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka