Gość: nina
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
27.04.05, 09:59
chce jechac pojezdzic po chiszpanii przez min 2 tyg, nie bylam nigdy, czy
wyjazd po 10 wrzesnia na min 2 tyg jest ok?jakie sa wtedy temperatury? druga
opcje mam przelom lipca/sierpnia ale wtedy bedzie max gorąco.przoszę o opinie