Gość: wika IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.08.05, 08:26 czy ktoś może mieszkał w hotelu san juan w lloret de mar? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: wika Re: san juan w Lloret de Mar... zna ktoś? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.08.05, 12:06 podobno to nowy hotel zaliczany do **, ale standart jak w *** Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Qasik Re: san juan w Lloret de Mar... zna ktoś? IP: *.zabor.sdi.tpnet.pl 16.08.05, 22:25 witam!!! ja na początku września jadę do Lloret de Mar i będę mieszkała w hotelu San Juan Park (chyba o tym samym mówimy:D) na jego temat też bym chciała się dowiedzieć a między innymi co będę miała dostępne m.in. w pokoju, np. lodówkę, czajnik (a jesli nie ma czajnika to czy mozna wziąć swoj jakis mały) itp. i jak daleko jest tak naprawde od plaży... no i jeszcze co jest warte zwiedzenia w okolicy bliższej i dalszej ..pozdrawiam asia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Turysta Re: san juan w Lloret de Mar... zna ktoś? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.08.05, 10:17 Hotel fajny ale daleko od głównego deptaka i plaży. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Turysta Re: san juan w Lloret de Mar... zna ktoś? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.08.05, 10:20 A i lodówka kosztuje 30 Euro dodatkowo jesli chcesz mieć a pilot 6 Euro Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nowy Re: san juan w Lloret de Mar... zna ktoś? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.08.05, 10:24 ja byłe ale w hotelu Garbi Park. Warto popływać statkiem za 7 euro , zwiedzić Toskę mozesz tam płynąc statkiem 30 min, i warto wybrać sie na wycieczkę do Barcelony na cały dzień ale zorganizowaną bo samemu można się zgubić i ciekawe miejsca w BARSIE SĄ ODDALONE OD SIEBIE.Bardzo ładna miejcowość. Super. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ktoś Barcelona IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.08.05, 12:29 Polecam samemu zwiedzenie Barcelony. Sieć metra jest tam tak gęsta jak tramwajów w Warszawie. Pod każdym ciekawym miejsceim jest przystanek. Jest tak dobrze oznaczone ze naprawde trzeba być tępym by się zgubic. Na głównym placu jest infomtacja turyctyczna "Place Catalonya" gdzie rozdają za darmo mapy z zaznaczonymi zabytkami. Nie warto przepłacac za wycieczkę. Pozatym wyciczka jest od godz 13, dojerdza się na 14. Pociągiem możesz dojechac rano i miec cały dzień dla siebie. Z Lloret jezdzi autobus skomunikowany pociągiem cena: 9,50 Euro Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pit Re: Barcelona IP: *.tlsa.pl / *.wroclaw.dialog.net.pl 17.08.05, 13:23 Warto podbić temat. Się jeździło i super było:):):) Ps. Szlaczki metra na mapie są na kolorowo (np. zielony, czerwony, niebieski, żółty), więc naprawdę trzeba by nie skończyć przedszkola, żeby nie zajarzyć:) Jak skończyłem przedszkole z wyróżnieniem i jakoś dałem radę:) Ps. Całodniowy bilet na metro tylko 4,80:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wika Re: Barcelona IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.08.05, 15:03 a czy metro kursuje też nocą? może to głupie pytanie, ale w np.Paryżu i Barcelonie ostatnie było jakoś przed północą...(zależy to może od linii). Bo jakbyśmy zostali na fontanny to pewnie po północy byśmy z tej Barcelony wracali do Lloret Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mar. Re: san juan w Lloret de Mar... zna ktoś? IP: dns.d* / *.mofnet.gov.pl 18.08.05, 15:29 Czy nazwa to na pewno san juan? w Lloret działa sieć Grupo Don Juan. W jej ramach jest hotel Don Juan oraz Hotel San Marti ( Grupo Don Juan). Ja byłem dwa tygodnie temu w San Marti. Hotel Don Juan ( widziałem, również w środku ) to duży hotel z dala od plaży. Generalnie w całym Lloret jest tłum młodych głośnych ludzi. na penwo tam nie odpoczniesz ale możesz sie za to świetnie pobawić. więc zastanów się czego oczekujesz? a propos powrotu z Barcelony wieczorem po fontannach; na transport publiczny czyli Pociąg Barcelona-Blanes i przesiadka na autobus Blanes-Lloret nie możesz liczyć bo o tej porze już nie beda kursować.Jezeli to twój pierwszy raz w Barcelonie i chcesz wiele zobaczyc w krótkim czasie to wybierz wycieczkę, strasznie je ostatnio poskracali ale przemieszcznie sie po Barcelonie pomiedzy obiektami byłoby kłopotliwe, sa zbyt oddalone od siebie. Zapytaj o wycieczkę całodniową Barcelona+Monserrat, to męczące ale zobaczysz więcej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wika Re: san juan w Lloret de Mar... zna ktoś? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.08.05, 08:52 na 100% hotel San Juan **; jest on w ofercie biura FunClub Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sedona Re: san juan w Lloret de Mar... zna ktoś? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.05, 10:04 Loret jest obrzydliwe (choć to oczywiście rzecz gustu), same hotele, turyści, hałas ;-(((. Ale może warto się zmotoryzować lub "zmotorowerować" choć na kilka dni i pojeździć po okolicy. Tam zaraz niedaleko jest kilka urokliwych miasteczek i plaż odwiedzanych tylko przez miejscowych. Jedź np. do Girony. Po drodze jest piękny ogród botaniczny, dla wielbicieli roślinek. W Barcelonie metro, rzeczywiście pozazdrościć. Przepiękne akwarium w porcie (Ramblasem prosto, kierunek woda). Połaź sobie, poszukaj Gaudiego, zaglądaj do bram kamienic, na podwórka - tam są arcydzieła, poobserwuj ludzi z perspektywy kawiarnianego stolika. Miłego pobytu! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ania Re: san juan w Lloret de Mar... zna ktoś? IP: *.ztpnet.pl 03.10.05, 14:57 Hotel fajny, atrakcyjny basen na dachu chociaz troche moze maly, ale majac pod bokiem piekne morze nie mozna na to narzekac!:-) czajnika nie ma w pokoju ale jak wezmiesz swoj lub np grzalke to dobre wychowanie nakazuje po prostu go schowac jak nie uzywasz zeby pokojowki nie widzialy( w koncu to "ich" prad :- ) ) wcale nie jest daleko od plazy, jak ktos tu wczesniej napisal, idzie sie szybko i bardzo milo bo pomiedzy sklepikami z mila obsluga i ladna promenada:-) poza tym to uwierz mi, ze pokoj w Lloret de Mar bedzie Ci najmniej potrzebny, tylko po to zeby sie umyc i ewentualnie 2 godzinki przespac:-) bo Lloret nigdy nie spi i jest suuuper:-) pozdrawiam, adios! Odpowiedz Link Zgłoś