IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.05.05, 18:26
czy jak mieszkam i jestem zameldowany w niemczech lecz niemam obywatelstwa
niemieckiego to o wize ubiegam sie w polsce czy moge w niemczech??
Obserwuj wątek
    • stellabell Re: wiza 06.05.05, 18:49
      IP: *.internetdsl.tpnet.pl - jestes w pl, to po co kombinowac?
      jesli sie jednak upierasz, zeby tam sie starac o wize to owszem mozesz to
      zrobic.
      oczywiscie musisz przebywac w niemczech legalnie (czyli pracujesz lub uczysz
      sie tam z blogoslawienstwem urzednikow niemieckich)- nic w rodzaju "a bo jestem
      na wakacjach w niemczech i tak sobie pomyslalem zeby tu sie o wize starac"
      (jestes tam zameldowany, wiec chyba nie wyglupisz sie tak). bedziesz musial im
      udowodnic jak bardzo jestes z tamtym krajem zwiazany etc.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka