Dodaj do ulubionych

słońce jest juz z nami!!!!!

06.02.07, 04:02
Natek urodzil sie w piatek o 9.18, wazy 3404g (7 funtow 8oz) i mierzy 20.05in.
Jestem bardzo szczesliwa, dobrze sie czulam po cesarce. Srodki znieczulajace
zrobily swoje. W szpitalu czulam sie jak w hotelu 5*. Od niedzieli juz
jestesmy w domu, i mamy juz pierwsza noc za soba. Panicznie sie boje i wstaje
na kazdy dzwiek dziecka (nie koniecznie placz)myslac ze cos sie dzieje.
Obserwuj wątek
    • beatamc Re: słońce jest juz z nami!!!!! 06.02.07, 04:32
      Gratulacje!!! :) Super, ze sie dobrze czujesz. Trzymaj tak dalej :)
    • claudia207 Re: słońce jest juz z nami!!!!! 06.02.07, 04:37
      Gratulacje Kaja! Nich Wam Natek rosnie zdrowo :-)
    • aniutek Re: słońce jest juz z nami!!!!! 06.02.07, 04:51
      Gratulacje !!!!!!!
      przyzwyczaisz sie do dzwiekow wydawanych przez synka, ale juz na zawsze sen pozostanie czujnym.
      • osemka11 Re: słońce jest juz z nami!!!!! 06.02.07, 14:58
        To cudnie! Gratulacje : )))) Duzo zdrowka dla Was!!

        Ja jestem nastepna....
    • gonia271 Re: słońce jest juz z nami!!!!! 06.02.07, 17:41
      Gratulujemy !!! Niech rosnie zdrowo i usmiech nie znkika z jego buzi !
    • kisiulak Re: słońce jest juz z nami!!!!! 06.02.07, 17:51
      Gratuluje!!! Trzymajcie sie :P
    • duniaw77 Re: słońce jest juz z nami!!!!! 06.02.07, 18:21
      Gratulacje!!! Zeby z kazdym dniem bylo piekniej :-)
    • staua Re: słońce jest juz z nami!!!!! 06.02.07, 20:41
      Gratulacje! Zycze Wam zdrowia i samej radosci!
      • 4me1 Re: słońce jest juz z nami!!!!! 06.02.07, 20:53
        Super, gratulacje,niech Wam rosnie na pocieche. Ma dokladnie te same wymiary
        jakie miala moja coreczka przy urodzeniu. Ja za rada mojej mamy mialam mala
        obok siebie, na poziomie naszego tapczanu,zebym nie musiala wyskakiwac.
    • zapomnialamnicka Re: słońce jest juz z nami!!!!! 06.02.07, 23:46
      gratulacje!!
      • natkos1 Re: słońce jest juz z nami!!!!! 07.02.07, 01:38
        Gratulacje!
        Jaki malutki w porownaniu do mojego Maksa... ten jakby urodzil sie 2 miesiace
        temu haha a todopiero tydzien minal.
        I dzis byl pierwszy spacer w parku , bo taka ladna pogoda, cieplutko,
        slonecznie..
    • greeneyes27 Re: słońce jest juz z nami!!!!! 07.02.07, 03:06
      Gratulacje!
      • kaja7 zdjecia słońca 07.02.07, 20:09
        natekmeinhardt.myphotoalbum.com/
        juz 3 dzien w domu, pierwsza wizyta u lekarz a mi sie wydaje ze miesiac mija
        • 4me1 Re: zdjecia słońca 09.02.07, 19:11
          Sliczne to Wasze slonko, widac od razu,ze chlopczyk.
        • nanuk24 Re: zdjecia słońca 10.02.07, 18:00
          Gratulacje!:-)
          Synek sliczny i chyba spokojny, bo mama na zmeczona nie wyglada:-)
    • vickyxw Re: słońce jest juz z nami!!!!! 09.02.07, 03:54
      Gratulacje, zyczymy wszystkiego naj!!!!!!
      • osemka11 Re: słońce jest juz z nami!!!!! 11.02.07, 15:42
        Ale Ci fajnie : ))) Synus sliczny! Zycze wspanialego macierzynstwa!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka