kaja7
06.02.07, 04:02
Natek urodzil sie w piatek o 9.18, wazy 3404g (7 funtow 8oz) i mierzy 20.05in.
Jestem bardzo szczesliwa, dobrze sie czulam po cesarce. Srodki znieczulajace
zrobily swoje. W szpitalu czulam sie jak w hotelu 5*. Od niedzieli juz
jestesmy w domu, i mamy juz pierwsza noc za soba. Panicznie sie boje i wstaje
na kazdy dzwiek dziecka (nie koniecznie placz)myslac ze cos sie dzieje.