Gość: Aga
IP: *.lama.net.pl / *.lama.net.pl
28.05.04, 01:16
Czy wiecie może czy w Polsce sa jakies biura które maja w sprzedaży bilety
tej linii?? Znajomy we Włoszech chce mi kupić bilet z Wenecji do Calabrii ja
jestem jeszcze w Polsce -jak mogę go odebrać -poradzcie.... Czy jest jakaś
możliwość odbioru go w Polsce -konkretnie w Krakowie.... Czy też można tak
zrobić że on go kupi a ja go odbiorę w Wenecji na lotnisku??