IP: *.lama.net.pl / *.lama.net.pl 28.05.04, 01:16
Czy wiecie może czy w Polsce sa jakies biura które maja w sprzedaży bilety
tej linii?? Znajomy we Włoszech chce mi kupić bilet z Wenecji do Calabrii ja
jestem jeszcze w Polsce -jak mogę go odebrać -poradzcie.... Czy jest jakaś
możliwość odbioru go w Polsce -konkretnie w Krakowie.... Czy też można tak
zrobić że on go kupi a ja go odbiorę w Wenecji na lotnisku??
Obserwuj wątek
    • linn_linn Re: Volare 28.05.04, 09:14
      Wiem, ze maja umowe z AirPolonia. Zreszta bilety i tak sa wirtualne. Mozna
      kupic w necie, wszystko wydrukowac i z tym zglosic sie na lotnisko.
    • Gość: rea Re: Volare IP: 213.92.96.* 28.05.04, 10:27
      Nie ma najmniejszych problemow. Wystarczy miec tylko kod rezerwacji
      i zglaszasz sie z nim w check-in na lotnisku w Wenecji i tam odbierasz bilet.
      Volare zalatwia wszystko wirtualnie.
      Zobacz sobie na stronie www.volareweb.it

      Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka