Gość: niezorientowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.04, 01:44 Pomózcie mi!czy ktos z was korzystal kiedys z uslug tego biura???to biuro z wroclawia, ma tanie wyjazdy do wloch i nie wiem czy jechac... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
weronika Re: POZNAŃSKI TRAVEL 01.06.04, 22:37 Witam, ja za ich pośrednictwem wynajmowałam kwaterę w Rzymie i wszystko było ok. Wróciłam w sobotę, więc info są aktualne. Pozdrawiam Marta Odpowiedz Link Zgłoś