Dodaj do ulubionych

POZNAŃSKI TRAVEL

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.04, 01:44
Pomózcie mi!czy ktos z was korzystal kiedys z uslug tego biura???to biuro z
wroclawia, ma tanie wyjazdy do wloch i nie wiem czy jechac...
Obserwuj wątek
    • weronika Re: POZNAŃSKI TRAVEL 01.06.04, 22:37
      Witam, ja za ich pośrednictwem wynajmowałam kwaterę w Rzymie i wszystko było
      ok. Wróciłam w sobotę, więc info są aktualne.

      Pozdrawiam
      Marta

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka