chiara76 Portugalia !!!!!!!!Brawooooo!!! 30.06.04, 22:38 kurczę, co się będzie działo w Lizbonie dziś w nocy, ach, jak chciałabym tam teraz być!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
brasilka2 Re: Portugalia !!!!!!!!Brawooooo!!! 30.06.04, 22:58 huraaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! Pokazaliśmy Holendrom, gdzie ich miejsce. Szkoda tylko, że Deco nie wykorzystał sytuacji 1 na 1. Że o tym szmaciarzu Paulecie nie wspomnę... Odpowiedz Link Zgłoś
brasilka2 Re: jeeeeeeeeeeeeeeeeeest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 30.06.04, 23:00 Wniosek z tego taki, że przed meczem z Czechami (chyba) w finale, trzeba Figo porządnie pokłócić z trenerem. O rany, jak on świetnie gra, jak jest taki wściekły!!! Poezja na boisku... Odpowiedz Link Zgłoś
kaye Re: jeeeeeeeeeeeeeeeeeest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 01.07.04, 09:48 Wszyscy dziś zagrali pięknie!!! Odpowiedz Link Zgłoś
corrina_f1 Re: jeeeeeeeeeeeeeeeeeest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 01.07.04, 10:22 No i efekt teraz taki, że ktokolwiek dziś przejdzie do finału (osobiście serce woła : Grecy ! choć po sądziedzkiej przyjaźni będę równie zadowolona, jeśli znajdą się w nim Czesi), nie będę miała faworyta na niedzielę :( Najtrudniej będzie, kiedy w finale poza Portugalczykami znajdą się Grecy - serce pęknie na pół ! :) Tak czy inaczej, dziś jeszcze, z pewnością kibicuję Grekom w greckiej knajpie, do niedzieli się zastanowię ;) Heh, ciekawe ilu dziś Lizbończyków poszło do pracy na ciężkim kacu ;) pozdrawiam serdecznie fanów Portugalii i footballu :) Kasia Odpowiedz Link Zgłoś
chiara76 Re: jeeeeeeeeeeeeeeeeeest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 01.07.04, 10:44 a ja mam tak, jak się znajdą w finale Portugalczycy i Grecy, to ponieważ do obu krajów mam taki sam sentyment, więc ktokolwiek by nie wygrał, będę zadowolona:) A co do tego kaca, też się zastanawiałam:) Odpowiedz Link Zgłoś
brasilka2 Re: jeeeeeeeeeeeeeeeeeest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 01.07.04, 11:06 Ja bym wolała oglądać finał Portugalia-Czechy. Lubię Czechów, bo mają najfajniejszą drużynę na mistrzostwach. Takie swoje chłopaki. No, ale wtedy żal by mi ich było, jakby przegrali z Portugalią, co mam nadzieję, jest nieuniknione. Co do Grecji, to sorki, ale nie mam do nich żadnego sentymentu i chciałabym, żeby ich pepiki wykończyli bez litości. Ewentualnie nasi w finale. Odpowiedz Link Zgłoś
coatlicue Re: jeeeeeeeeeeeeeeeeeest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 01.07.04, 12:10 no wlasnie fajnie by bylo ogladac Portugalia-Czechy, widowisko by bylo na pewno boskie..ale niestety balabym sie jednak o naszych chlopakow...moze i nie powinnam ale.... :/ Odpowiedz Link Zgłoś
corrina_f1 Re: jeeeeeeeeeeeeeeeeeest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 01.07.04, 13:47 chiara76 napisała: > a ja mam tak, jak się znajdą w finale Portugalczycy i Grecy, to ponieważ do obu > > krajów mam taki sam sentyment, więc ktokolwiek by nie wygrał, będę zadowolona:) > A co do tego kaca, też się zastanawiałam:) > > No właśnie, chiara, to się chyba doskonale rozumiemy ;) Ale fajne to forum się zrobiło - nagle takie ... footballowe ;))) pozdrowionka ! Kasia Odpowiedz Link Zgłoś