25.08.07, 21:33
Odnosze nieodparte wrazenie,ze powyzszy post jest
wierutna "sciemą".Nie chce mi sie wierzyc ze ktos po takich
przejsciach,trafiwszy na to forum nie znalazl odpowiedzi na
postawione pytania w zalaczonych tu postach i linkach. Drodzy
uzytkownicy-nie karmcie troli.
Obserwuj wątek
    • fra_mauro Re: problem techniczny 25.08.07, 21:36
      powyzszy post mial byc odpowiedzia na post ewki_22.I znow jakis
      chochlik internetowy z odpowiedzi zrobil nowy watek. Z tego co
      wiem, zdarzylo sie to tez innym osobom.
      • iskierka40 Re: problem techniczny 25.08.07, 21:46
        popieram!!!!!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka