re_ne
04.02.04, 06:26
Hi
W ostatnim czasie nie udzielalem sie na fp, chociaz czasami troche je
czytalem. Mialem spore problemy, zwatpienie... Teraz jednak sytuacja
diametralnie sie zmienila i czuje sie najszczesliwszym czlowiekiem na ziemi.
Chce poswiecic sie rodzinie, pracy... Mam ciekawe plany, ale wymagaja one
zaangazowania i pochlaniaja wiele czasu.
Bardzo dziekuje Wam za rozmowy ktore kiedys prowadzilismy, a Kwietowi za gre
w szachy..., i przepraszam te osoby ktore czymkowliek urazilem. Do niektorych
osob przyznam ze tez mialem zal ale to wszystko juz dawno im wybaczylem,
zapomnialem, i o to samo Was prosze.
Coz moge dodac jeszcze...?
Pozdrawiam Was wszystkich bardzo cieplo, zycze Wam wiele sukcesow, zdrowia,
radosci,...
szczegolnie goraco pozdrawiam tych ktorych poznalem w realu, i na znajomosc z
Wami pozostane zawsze otwarty. A Ty Imagine, krolu i wladco, jak bedziesz
kiedys w Polsce, i bedziesz mial ochote sie ze mna zobaczyc, to moja
propozycja spotkania sie z Toba jest oczywiscie nadal aktualna.
Witold, nie wiem czy tu jeszcze bywasz, czy kiedykolwiek jeszcze zagladasz -
Ciebie rowniez pozdrawiam.
Zegnajcie!!! :)))